Bambulab P1P

Kód: BAMBULABP1P
Neohodnotené
Značka: Bambulab
€955,29 / ks €796,08 bez DPH €955,29 / 1 ks
dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
14.11.2023

Pripravte sa na dokonalý zážitok z 3D tlače s tlačiarňou P1P Bambulab! Či už ju používate doma alebo v kancelárii, táto vysoko kvalitná tlačiareň vám vďaka svojmu elegantnému dizajnu a užívateľsky prívetivému rozhraniu uľahčí vytváranie vlastných projektov.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Tlačiareň P1P Bambulab je dokonalým nástrojom pre amatérskych i profesionálnych užívateľov vo svete 3D tlače. Jej robustný kovový rám a pokročilé funkcie vám poskytnú dokonalý zážitok z 3D tlače, zatiaľ čo veľký stavebný objem 256 x 256 x 256 mm uľahčuje tlač aj tých najzložitejších návrhov. Jej užívateľsky prívetivé rozhranie navyše umožňuje jednoduchú navigáciu a ovládanie tlačiarne.

Tlačiareň P1P Bambulab ponúka bezkonkurenčnú všestrannosť vďaka schopnosti spracovávať širokú škálu materiálov, vrátane PLA, ABS, PETG, TPU a ďalších. Jej vyhrievaný bed a maximálna teplota extruderu 300 °C umožňuje experimentovať s rôznymi materiálmi a umožňuje ľahko vytvárať vlastné návrhy.

Tlačiareň P1P Bambulab je nielen výkonná, ale môže sa pochváliť aj elegantným a moderným dizajnom, ktorý vylepší každý domáci alebo kancelársky priestor. Je dostatočne kompaktný, aby sa zmestila na stôl alebo na pracovnú dosku, a pritom má dostatočný výkon, aby zvládla aj tie najzložitejšie projekty. Vďaka bezdrôtovým funkciám tlačiareň ľahko pripojíte k počítaču alebo mobilnému zariadeniu a zaistíte bezproblémovú tlač.

Celkovo je tlačiareň P1P Bambulab dokonalým nástrojom pre tvorcov všetkých úrovní. Jej pokročilé funkcie, užívateľsky prívetivé rozhranie a elegantný dizajn z nej robia dokonalý doplnok vašej 3D tlačovej zostavy, ktorý inšpiruje vašu kreativitu a pomôže vám realizovať vaše nápady.

Dodatočné parametre

Kategória: 3D tlačiarne
Hmotnosť: 18 kg
Rýchlosť tlače: 500mm/s
Teplota trysky: 300℃
Odporúčaná teplota podložky: 100°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: