Original Prusa i3 MK2.5S/MK3S Multi Material 2S upgrade kit (MMU2S)

Kód: MMU2S-MK3S-ORG
2 hodnotenia
€444 / ks €370 bez DPH €444 / 1 ks
Na objednanie CZ
Môžeme doručiť do:
6.6.2023

Original Prusa i3 MK3 Multi Material 2.0 je unikátna desktopová 3D tlačiareň, ktorá umožňuje tlač až piatich materiálov naraz. Táto vylepšená verzia je oveľa jednoduchšie ako pôvodný Multi Material, takže je ľahšie na používanie a menej citlivá na kvalitu filamentu.

Ak už máte multi material pre MK2 / S, je pre vás určený tento špeciálny lacnejšie upgrade.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Multi Material Upgrade 2S je druhou generáciou unikátneho doplnku pre naše 3D tlačiarne, ktorý umožňuje tlač až s piatimi materiálmi súčasne.
Balíček s MMU2S upgradom obsahuje jednotku MMU2 + upgrade tlačiarne na verziu MK3S / MK2.5S + zásobník na filamenty (filament buffer)

V porovnaní s prvou generáciou MMU1 prešiel nový MMU2S zásadné revízií, pričom nový, zjednodušený dizajn ponúka nové funkcie aj vyššiu spoľahlivosť. Počet súčasne zavedených filamentov sa zvýšil na päť, čo užívateľom umožní tlačiť ešte zložitejšie a farebnejšie objekty ako kedykoľvek predtým.

MMU2S má prepracované telo aj mechanizmus zavádzania filamentov. Starší bowden systém bol vymenený za výrazne spoľahlivejšie direct drive, filament sa teda zavádza z MMU2S do extruderu pomocou PTFE trubičky. Motorizovaný selektor obsahuje senzor filamentu F.I.N.D.A. a zásobník na filamenty zabraňujúce zamotávaniu strún.

Aby ste MMU2S využili naplno, stiahnite si náš slicovací softvér Slic3r Prusa Edition. Má nepreberné množstvo skvelých funkcií, vrátane chytré čistiace veže a možnosťou čistenia do výplne či do objektu.

Zákazníkom ďalej umožňujeme upgradovať z predchádzajúcej verzie MMU 1.0 na najnovšiu 2S za výhodných podmienok - zakúpením MMU2S rovno získate aj upgrade tlačiarne MK3S či MK2.5S. Navštívte náš obchod, kde nájdete ďalšie informácie.

aq_block_5
 

NOVINKY V ORIGINAL PRUSA MMU2S:

Nový senyor filamentu

MMU2S dokáže spoľahlivo rozpoznať nielen to, či je filament zavedený do jednotky, ale aj to, či v poriadku doputoval až k Bondtech kolieskam v extruderu. MMU2S je vďaka tomu omnoho spoľahlivejšia a zjednodušil sa aj celý kalibračný proces jednotky.

 

 

Zásobník filamentu

Súčasťou MMU2S je samostatný zásobník, ktorý je navrhnutý tak, aby zabraňoval zamotávaniu filamentu počas spúšťanie a vysúvanie filamentu. Zásobník vám zároveň umožní umiestniť všetkých päť cievok filamentu voľnejšie po pracovnej ploche a šetrí tak drahocenné miesto na vašom stole.

Dôkadne testované

Testovací proces MMU2S trval dva mesiace, použili sme 20 tlačiarní a vytlačili sme 478 testovacích blokov s cieľom vykonávať časté zmeny všetkých piatich filamentov. Celkový počet výmen bol takmer 600 000 a úspešnosť výtlačkov presiahla 93%,

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: 3D tlačiarne
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prusa i3 je 3D tlačiareň Jozefa Prušu a jeho firmy Prusa Research vyvinutá vo svojej pôvodnej podobe v roku 2012. Podobne ako iné tlačiarne z projektu RepRap je tlačiareň schopná vytlačiť sama svoje kľúčové komponenty a navyše je to otvorený hardvér, teda okrem jej základnej podoby sa vyskytuje i rad neoficiálnych variantov. K roku 2016 sa jednalo o najrozšírenejší 3D tlačiareň na svete a firma PrusaResearch mala obrat v desiatkach miliónov mesačne. Pomerne nízka cena, jednoduchosť zostavenie a modifikácie ju spopularizovali ako vo svete nadšencov tak profesionálov. Predovšetkým v zahraničí je využívaná aj k učebným účely. Vzhľadom k tomu, že je tlačiareň "open source" vzniklo mnoho variantov produkované firmami aj jednotlivci po celom svete a ako mnoho ostatných RepRap tlačiarní Prusa i3 je schopná vytlačiť niektoré svoje vlastné diely.