ABS Tech-Line svietiaci v tme modrý 1,75 mm Herz 1 kg

Kód: ABS175HZ1GIDBE
Neohodnotené
Značka: Herz
€40,58 / ks €33,82 bez DPH €40,58 / 1 kg
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.9.2021
ABS luminiscenčná - glow in dark modrá tlačová struna Herz 1,75 mm 1kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedným z najčastejšie používaných materiálov je práve ABS. Má mnoho nesporných výhod, medzi ktoré patrí napríklad veľká tvrdosť, tepelná odolnosť či odolnosť proti niektorým chemickým látkám. Ďalšou výhodou je i malá hmotnosť vytlačených predmetov. Výtlačky vyrobené z ABS môžu byť ďalej spracované ako mechanicky, tak i chemicky pomocou acetónu. Vytlačené prvky môžu slúžiť ako koncepčné modely pre nové výrobky alebo dokonca ako ich konečná verzia. ABS je tiež možné použiť pri výrobe prototypových prvkov, ktoré sú viac mechanicky zaťažované.

Modely vytlačené z materiálu ABS (Akrylonitrilbutadienstyren) sú samozrejme zdravotne nezávadné, avšak počas tlače sa môžu uvolňovať potenciálne nebezpečné látky. Jednotlivé diely vytlačené z ABS je možné lepiť rozpúšťadlovými i polyakrylátovými lepidlami.

ABS tech Line modrý luminiscenčný sa radí medzi špeciálne filamenty, ktoré po nasvietení na svetle svieti v tme jasne modrou farbou.

Špecifikácia:

  • Teplota tlače: 220 - 250°C
  • Teplota podložky: 100 - 120°C
  • Balenie: 1 kg
  • Šírka struny: 1,75 mm
  • Farba: modrá

Dodatočné parametre

Kategória: ABS 1,75 mm
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: svietiace v tme, modrá
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 100 - 120°C
Pracovná teplota: 220 - 250°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Výrobcom je nemecká společnosť HERZ GmbH, ktorá dlhodobo vyrába stroje založené na technológii horúceho vzduchu. Ide o priemyslové stroje, ktoré nachádzajú uplatnenie naprieč všetkými odvetviami, ďalej stroje pre zváranie termoplastických materiálov ako sú strešné a spodné izolačné fólie, bannery, autoplachty a iné.

Dcérskou spoločnosťou firmy HERZ je taktiež nemecká firma Dohle Extrusionstechnik GmbH, ktorá má veľmi silné postavenie v oblasti ručných extruderov, pričom vyvinula nový model určený pre viacosé robotické ramená, s ktorými teraz prebieha vývoj na automatizované zváranie.

Firma disponuje vlastnou výrobou zváracích drôtov pre túto extrúznu techniku (priemery 3, 4 a 5 mm) s dlhoročnou skúsenosťou a špecializáciou na rôzne technické plasty.

Spojením týchto skúseností a narastajúceho dopytu po technológii 3D tlače prišiel výrobca približne pred 3 rokmi s vlastnou výrobou filamentov, ktoré si pre svoje jedinečné vlastnosti získaly obľubu medzi 3D tlačiarmi.