METAL filament BRONZ 1,75mm Leon3D 350g

Kód: MTL175LN35BZ
Neohodnotené
Značka: LEON3D
€31,90 / ks €26,58 bez DPH €91,14 / 1 kg
dodanie 4-5 týždňov
Môžeme doručiť do:
12.1.2022
Položka bola vypredaná…
Leon 3D kovová tlačová struna bronzová s prímesou PLA - 80% kov/20% PLA

Detailné informácie

Podrobný popis

Metal Bronz od Leon3D je špeciálny 3D filament, ktorý obsahuje 80% z bronzu a 20% PLA. Ľahko sa tlačí, leští a upravuje. Môžete s ním vytvárať úžasné objekty so skutočnými vlastnosťami kovu. Hmotnosť kovového výtlačku bude trikrát väčšia než u modelu z čistého PLA. Uchváti Vás jeho kovový vzhľad a rozdiel spoznáte aj na dotyk. Vzhľadom k vysokému percentu bronzu nemá prakticky žiadne zmrštenie, takže nevyžaduje vysoké teploty tlačiarne ani podložky.

Kombinácia jeho skvelých vlastností a tvrdosti vedie k tomu, že Bronz filament je možné tlačiť na takmer všetkých typoch FDM tlačiarní dostupných na súčasnom trhu s tryskami od 0,4 mm.

Hmotnosť:  350 g
Priemer: 1,75 mm
Teplota tlače: +/- 185°C

Odporúčania pre tlač:

Netlačte príliš jemné výtlačky - minimální výška vrstvy by mala byť 0,15 mm. Doporučujeme zvoliť i nerezovú trysku s priemerom 0,4 mm a väčší, aby vplyvom malých kovových častíc nedochádzalo k zanášaniu a upchaniu trysky.

Zvolte väčšiu vzdialenosť medzi tryskou a tlačovou podložkou a skontrolujte, či tlač prvej vrstvy prebehla správne a dobre priľnula k tlačovej podložke.

 

Dodatočné parametre

Kategória: METAL
Hmotnosť: 0.66 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: zlatá, bronzová
Hmotnosť materiálu: 0,35 kg
Pracovná teplota: ±185°C
Odporúčaná teplota podložky: °C
Tolerancia/priemer: 0,1 mm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Technológie a inováce, tak by sa dal definovať LEON3D. Táto značka se zrodila už v roku 2013 v Španielsku v spolupráci tamojšieho "makerslabu". Spoločnost ho propagovala a i naďalej sa ho snaží podporovať a spolupracujú spoločně na nových projektoch.

Cieľom spoločnosti LEON3D je ponúkať optimálne riešenie pre každého klienta. Napomáhá im k tomu široká škála produktov, ktoré ponúkajú - od klasických i špeciálnych 3D filamentov, cez rôzne modely 3D tlačiarní, náhradné diely, podporu a školenie až pod ďalší vývoj. Všetky ich produkty sú vyvíjané, navrhované a vyrábané v Španielsku. Firma sa snaží, aby bola 3D tlač praktická a využitelná pre široké spektrum oblastí. Zakladajú si na proaktívnom prístupe a neustálom posúvaní cieľov a zvyšovaní kvality svojich produktov.

V súčasnosti LEON3D pokrýva dopyt v mnohých profesních odvetviach; zvláštnu pozornosť venuje tiež vzdelávaciemu sektoru, kde LEON3D investuje veľkú časť svojich zdrojov do vytvárania kvalitných vzdelávacích zariadení. 

 LEON 3D v rámci Programu započatia vývozu získal podporu ICEX a spolufinancovanie Európskeho fondu ERDF. Účelom tejto podpory je prispieť k medzinárodnému rastu spoločnosti a rozvoju regiónu.