PETG filament modrý metalický 1,75 mm Herz 1 kg

Kód: PETG175HZ1BEM
Neohodnotené
Značka: Herz
€46,94 / ks €39,12 bez DPH
Na dopyt

PET-G Herz tisková struna 1000 gramů metallic effect blue

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PETG tlačovej vlákno kombinuje pozitívne vlastnosti PLA a ABS. Filament PETG je celkovo odolný, má vysokú rázovú pevnosť, je tiež veľmi odolný proti poveternostným vplyvom a spomaľuje horenie. PETG je tiež odolný voči mnohým chemikáliám a pritom sa ľahko tlačí. Výhodou sú tiež takmer nulové deformácie. Odporúčanie: Tlačte na vyhrievanú tlačovú podložku.

Teplota tlače: 210 - 240°C
Teplota podložky: 50 - 70°C
Balenie: 1 kg
Šírka struny: 1,75 mm
Tolerancia priemeru: +/- 0,05 mm
Farba: modrá s metalickým efektom

Rozmery cievky:

Priemer: 200 mm
Priemer otvoru v hriadeli: 52 mm
Hrúbka: 65 mm

Herz Tech Line FILAMENT sa vyrába v Maďarsku.

Priemer je meraný a kontrolovaný pomocou dvojosovej laserovej sondy. Granulát aj farbivo boli špeciálne vyvinuté pre výrobu tlačiarenských vlákien. Vlákno je vyrobené bez použitia recyklovaného materiálu, tak aby filament spĺňal tie najprísnejšie podmienky kvality.

Nový typ cievky pre filamenty HERZ má otvory, ktoré zaisťujú jej rozoberateľnost a teda aj možnosť znovunaplnenie bezcívkovým filamentov. V našej ponuke máme bezcívkové PLA a PETG Refill od Fiberlogy.

Dodatočné parametre

Kategória: PET-G 1,75 mm
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: metalická, modrá
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 50 - 70°C
Pracovná teplota: 210 - 240°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobcom je nemecká společnosť HERZ GmbH, ktorá dlhodobo vyrába stroje založené na technológii horúceho vzduchu. Ide o priemyslové stroje, ktoré nachádzajú uplatnenie naprieč všetkými odvetviami, ďalej stroje pre zváranie termoplastických materiálov ako sú strešné a spodné izolačné fólie, bannery, autoplachty a iné.

Dcérskou spoločnosťou firmy HERZ je taktiež nemecká firma Dohle Extrusionstechnik GmbH, ktorá má veľmi silné postavenie v oblasti ručných extruderov, pričom vyvinula nový model určený pre viacosé robotické ramená, s ktorými teraz prebieha vývoj na automatizované zváranie.

Firma disponuje vlastnou výrobou zváracích drôtov pre túto extrúznu techniku (priemery 3, 4 a 5 mm) s dlhoročnou skúsenosťou a špecializáciou na rôzne technické plasty.

Spojením týchto skúseností a narastajúceho dopytu po technológii 3D tlače prišiel výrobca približne pred 3 rokmi s vlastnou výrobou filamentov, ktoré si pre svoje jedinečné vlastnosti získaly obľubu medzi 3D tlačiarmi.