Upozornenie! Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že z dôvodu sťahovania celého skladu všetkých materiálov do 3D tlačiarní budú objednávky prijaté od štvrtka 13.5.2021 vybavené až v pondelok 17.5.2021. Ďakujeme za pochopenie. Tím materialpro3d.sk

PLA tlačová struna biela 2,90 mm 1 kg Filament PM

Kód: PLA290PM1WE
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
€23 / ks €19,17 bez DPH €23 / 1 kg
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2021
Tlačová struna, Plasty Mladeč, PLA, 2,90mm, white, 1 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlačové struny českej značky Filament PM, ktorá spadá pod firmu Plasty Mladeč, patria medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto struny sú chránené dvojakým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je pribalené vysúšacie vrecúško, ktoré zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál.  Tlačové struny sú vyrábané v širokej palete farieb.

PLA je najuniverzálnejším materiálom pre technológiu tlače FDM, vhodným i pre tlač veľkých predmetov. Je najpoužívanejším materiálom pre 3D tlač bez nutnosti vyhrievať tlačovú podložku. Pre skladovanie doporučujeme zabezpečiť suché prostredie.  Pri nevhodnom skladovaní vo vlhkom prostredí pohlcuje vlhkosť, čo sa prejavuje ako bublinky na povrchu.

  Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 90 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: PLA 2,85 - 3 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 2,85 mm – 3 mm
Farba: biela
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 0 - 60°C
Pracovná teplota: 195 - 225°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.