PETG filament 1,75 mm Spectrum 1 kg 2. akosť - farba

Kód: PETG175SP1J2
Výpredaj
Neohodnotené
Značka: Spectrum
€13 / ks €10,83 bez DPH €13 / 1 kg
Skladom (>15 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2023

Filament Spectrum PETG 1,75mm  1 kg, farba - 2. akosť

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Prebeh farby na cievke je daný výrobou. Farba struny je premenlivá a môže sa meniť odtieň v celej dĺžke struny. Z tohto dôvodu sa jedná o druhoakostný filament. Takto farebný tlačový materiál vzniká pri výrobe (zmene použitého pigmentu) cievok s konkrétnou farebnou RAL hodnotou. Kvalita tlačového materiálu je zachovaná - mení sa iba farba.

PET-G je polyetylénový termoplastický polyester. Je to najbežnejšia termoplastická polymérna živica zo skupiny polyesterov a používa sa vo vláknach na odevy, nádobách na kvapaliny a potraviny, tvarovaní za tepla na výrobu av kombinácii so sklenými vláknami pre technické živice. PET-G je ideálny materiál na výrobu transparentných obalov a ďalších výrobkov vyžadujúcich relatívne vysokú pevnosť, rázovú húževnatosť a transparentnosť.

 

ODPORÚČANIE: OZNAČENIE JE LEN NA KRABICI, PO VYBALENÍ SI OZNAČTE CIEVKU

 

So Spectrum PET-G získa váš 3D model:

- odolnosť proti poškriabaniu
- trvanlivosť a stabilita výtlačku
- vysoká teplotná odolnosť

Výhody PET-G:

- vysoká transparentnosť
- hydrofóbne
- tlač je bez zápachu
- veľmi trvanlivý a kvalitný výtlačok
- pri tenkostenných objektoch mierna flexibilita výtlačku

Dodatočné parametre

Kategória: Tlačové struny - filamenty
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: multicolor
Akosť: 2. akosť
Hmotnosť bez obalu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 60-80°C
Pracovná teplota: 230-255°C
RAL: prebeh farby - 2. akosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Spectrum Group sro so sídlom  pri Varšave bola založená koncom mája 2015. Spoločnosť začala činnosť súvisiacu s výrobou spotrebného materiálu pre 3D tlačiarne pracujúci v technológii FFF / FDM pod značkou Spectrum Filaments.

Spectrum Group je rodinná firma, ktorá je pripravená reagovať na požiadavky zákazníkov a zároveň ponúkať výrobnej kapacity jedného z najväčších výrobcov v Poľsku. Hlavným cieľom spoločnosti je ponuka vysoko kvalitných produktov pri zachovaní atraktívnych cien a stálej dostupnosti.

V roku 2017 bola táto spoločnosť ocenená čestným titulom SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA.

SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA je ocenením pre zákazníkov orientovanej spoločnosti zameranej na spoločenskú zodpovednosť, profesionalitu v obchodnej činnosti a vysokú kvalitu ponúkaných produktov a služieb.

Produkty Spectrum Filaments sú vysoko kvalitné materiály, ktoré umožňujú každému užívateľovi objaviť plný potenciál 3D tlače a prenášať aj najrozmanitejšie projekt do reálneho sveta. Rôzne materiály a rozmanitosť farieb nie sú jedinými výhodami značky Spectrum.

Vylepšená kvalita materiálu a pozornosť venovaná detailom vo výrobnom procese umožňujú, aby si vlákna Spectrum dlhodobo udržiavala sýte farby, "spolupracovali" s užívateľom a uľahčovali prácu s 3D tlačiarňou.

Najvyššia kvalita surovín a moderné výrobné linka vybavená neštandardnými riešeniami umožňujú získať vybranú farbu a zároveň zachovať dôležité mechanické vlastnosti daného typu vlákna. Dôležitým faktorom procesu vytvárania vlákien značky Spectrum sú prísne testy, ktoré predchádzajú ich uvedenia na trh.