Flexfill tlačová struna 98A TPU 1,75mm metallic grey 0,5kg Fillamentum

Kód: TPU98A175FM05MGY
Neohodnotené
Značka: Fillamentum
€33,90 / ks €28,25 bez DPH €67,80 / 1 kg
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
21.10.2019
TPU značky Fillamentum 98A, 1,75mm, 0,5kg, metalická sivá

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexfill značky Filamentum je flexibilný TPU (polyuretán) vlákno s vysokou spracovateľnosťou a výbornými mechanickými vlastnosťami. Flexfill je odolný a má skvelú priľnavosť medzi vrstvami.

Stupeň pružnosti vlákna - pružné vlákno s tvrdosťou 9áShA

Celková hmotnosť vrátane obalu (cievky) 750g.

Materiálový list

Dodatočné parametre

Kategória: TPU
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.1 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: sivá
Hmotnosť materiálu: 0,5 kg
? Tvrdosť materiálu: 98 A
Odporúčaná teplota podložky: 30 - 50 ° C
Pracovná teplota: 200 -220°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,1 mm
Tvrdosť materiálu (Shore): 98 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Fillamentum je značka kvalitných vlákien pre 3D tlač, ktoré vyvíja a vyrába firma Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. Táto spoločnosť sa nachádza sa v juhovýchodnej časti Českej republiky v meste Hulín, kde funguje už od roku 2011.
 
Vývoj tejto českej značky s celosvetovým ohlasom zaisťujú odborníci z odboru plastikárenstva s viac ako 15 rokmi skúseností. Zameriavajú sa na záruku kvality a prináša nové trendy a materiály.
V ich ponuke nájdete:
 
Viac ako 40 odtieňov najpredávanejšieho materiálu, čím je PLA. Premium PLA prináša slávne odtiene Vertigo Grey a Vertigo Galaxy. Pre pozornosť je nevyhnutné spomenúť materiál Crystal Clear PLA, ktorý sa vyznačuje pre PLA nezvyčajne vysokú priesvitnosťou.
 
Fillamentum ponúka tiež 18 farieb vysoko kvalitného ABS a 4 odtiene filamentu WOOD s dreveným vzhľadom, ktorý je obohatený o reálne drevené piliny.
 
Pre náročnejších zákazníkov sú v ponuke tiež technické materiály ako nylon, pružný materiál Flexfill (o dvoch stupňoch tvrdosti - Shore 98A a mäkšie 92A) alebo filament ASA, ktorý je vhodný pre vonkajšiu tlač. Ten je ponúkaný v 8 farbách.
 
Ohlasy od verejnosti prichádza tiež na technický materiál CPE, ktorý je novým trendom v 3D tlači. Oproti PETG je veľmi odolný a pritom sa veľmi dobre tlačí. Materiál CPE je dodávaný firmou Fillamentum v 10 farbách.
 
Ich špecialisti vyvíja veľké úsilie, aby mohli na trh prinášať nové materiály a aby tak uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov nielen v hobby odvetví, ale aj v priemyselnom prostredí.
 
 Fillamentum, je záruka kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť!