Original Prusa i3 MK2.5 to MK2.5S upgrade kit

Kód: MK25-MK25S-SELF
Neohodnotené
€19,29 / ks €16,08 bez DPH €19,29 / 1 ks
Na objednanie CZ (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2021

Upgrade balíček, ktorý obsahuje diely pre prestavbu 3D tlačiarne Original Prusa i3 MK2.5 na Original Prusa i3 MK2.5S. Upgrade obsahuje kompletne prepracovaný extruder a nový filament senzor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo získate v rámci tejto aktualizácie?
NOVÝ SENZOR filamentu
Senzor v predchádzajúcej generácii nefungoval s niektorými typmi filamentov celkom správne. Nový hybridný senzor používa optický člen, ktorý je spínaný jednoduchou mechanickou páčkou. Nie je preto náchylný na farbu či typ filamentu (môže byť kľudne priehľadný) a nehrozí mechanická únava pri častých zmenách filamentu.

JEDNODUCHŠIE servisované
Pretože je extrudér úplne prepracovaný, nie je už potreba všetko rozoberať v prípade, že chcete vymeniť trysku alebo PTFE trubičku. Naviac je teraz tryska a motor extruderu oveľa bližšie osi X, čo znamená menšiu vibrácie a lepšiu kvalitu tlače.

LEPŠIE CHLADENIE
Vďaka vylepšenému návrhu celého extruderu došlo k zlepšeniu prietoku vzduchu, čo vedie k efektívnejšiemu chladenie tlačiarne. Zároveň sme sa zamerali na lepšie chladenie tlačených objektov, teda sú tlačiarne MK3S / M2.5S vhodnejšie pre tlač flexibilných materiálov.

Balenie obsahuje:
IR senzor filamentu + kabeláž
PTFE trubička
Fan-Shroud-black (plastový diel vytlačený z ABS)
Skrutky a matky
textilné rukáv
300g čierny PETG filament na vytlačenie dielov extruderu

Dodatočné parametre

Kategória: Upgrade pre PRUSA tlačiarne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prusa i3 je 3D tlačiareň Jozefa Prušu a jeho firmy Prusa Research vyvinutá vo svojej pôvodnej podobe v roku 2012. Podobne ako iné tlačiarne z projektu RepRap je tlačiareň schopná vytlačiť sama svoje kľúčové komponenty a navyše je to otvorený hardvér, teda okrem jej základnej podoby sa vyskytuje i rad neoficiálnych variantov. K roku 2016 sa jednalo o najrozšírenejší 3D tlačiareň na svete a firma PrusaResearch mala obrat v desiatkach miliónov mesačne. Pomerne nízka cena, jednoduchosť zostavenie a modifikácie ju spopularizovali ako vo svete nadšencov tak profesionálov. Predovšetkým v zahraničí je využívaná aj k učebným účely. Vzhľadom k tomu, že je tlačiareň "open source" vzniklo mnoho variantov produkované firmami aj jednotlivci po celom svete a ako mnoho ostatných RepRap tlačiarní Prusa i3 je schopná vytlačiť niektoré svoje vlastné diely.