Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

Original Prusa i3 MK2/S na MK2.5S upgrade

Kód: UPG-MK2-MK2.5S-BLK-PEI
Neohodnotené
€199 / ks €165,83 bez DPH €199 / 1 ks
dodanie 4-5 týždňov
Môžeme doručiť do:
15.1.2021

Pretože si uvedomujeme, že plný upgrade z Original Prusa i3 MK2 / S na MK3S je pomerne drahý, pripravili sme alternatívu - upgrade na MK2.5S. Získate tak tie najlepšie nové vlastnosti ako je magnetická podložka s pružným tlačovým plátom, podávacie kolieska Bondt, vetráčik Noctua, atď.

Detailné informácie

Podrobný popis

Upgrade obsahuje:

  • Vyhrievanou magnetickú podložku MK52 12V s tlačovým plátom podľa vášho výberu
  • Podávacie kolieska Bondtech
  • IR senzor filamentu + kabeláž
  • P.I.N.D.A 2 s termistorom
  • Vetráčik Noctua 5V
  • Čierny kryt tlačového větráčku z easyABS
  • 200 čierneho (*) PETG filamentu
    Upozornenie: Prvá verzia Multi Material Upgrade určená pre MK2S nie je kompatibilný s MK2.5S. Pokiaľ chcete upgradovať MK2S na MK2.5S a využívať multimateriálový tlač, je potrebné zakúpiť upgrade na MMU2S. Všetci súčasní majitelia MMU1 majú zvýhodnenú cenu pri nákupe MMU2S.

G-code súbory na vytlačenie budú k dispozícii s predstihom na našom webe.

Dodatočné parametre

Kategória: Upgrade pre PRUSA tlačiarne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prusa i3 je 3D tlačiareň Jozefa Prušu a jeho firmy Prusa Research vyvinutá vo svojej pôvodnej podobe v roku 2012. Podobne ako iné tlačiarne z projektu RepRap je tlačiareň schopná vytlačiť sama svoje kľúčové komponenty a navyše je to otvorený hardvér, teda okrem jej základnej podoby sa vyskytuje i rad neoficiálnych variantov. K roku 2016 sa jednalo o najrozšírenejší 3D tlačiareň na svete a firma PrusaResearch mala obrat v desiatkach miliónov mesačne. Pomerne nízka cena, jednoduchosť zostavenie a modifikácie ju spopularizovali ako vo svete nadšencov tak profesionálov. Predovšetkým v zahraničí je využívaná aj k učebným účely. Vzhľadom k tomu, že je tlačiareň "open source" vzniklo mnoho variantov produkované firmami aj jednotlivci po celom svete a ako mnoho ostatných RepRap tlačiarní Prusa i3 je schopná vytlačiť niektoré svoje vlastné diely.