Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

UV Resin CASTABLE (odlievateľný) Photocentric ružový 1 kg pre LASER tlačiarne

Kód: UVRCAST2PC1PK
Neohodnotené
€87,83 / ks €73,19 bez DPH €87,83 / 1 kg
Na objednanie CZ (1 ks)
Môžeme doručiť do:
2.10.2020

Photocentric UV RESIN CASTABLE pink; ružová pružná živica pre tlač na UV LASER tlačiarňach

Detailné informácie

Podrobný popis

Odlievateľný - tvrdosť 75ShD
Odlévatelný fotopolymér je špeciálne navrhnutý tak, aby vytváral vysoko kvalitné formy. Pri vypálenie nezanecháva takmer žiadny popol. Pri vypaľovaní je so vzrastajúcou teplotou resin nepravideľne vypalovaný, aby sa zabránilo nárastu tlaku vo forme. Zostane suchý veľmi detailný povrch ideálny pre vašu formu.


Pevná UV živice Photocentric sa vyrába v ružovej farbe.

Kompletný prehľad druhov UV Resinov od Photocentric pre DLP:

 • Pevný
  Pevný resin značky Photocentric je vhodný na pevné objekty, ktoré sa pod väčšou silou môžu mierne pružne deformovať. Výtlačky z tohto typu materiálu možno trochu ohýbať a naťahovať pri stlačení, ale pritom si zachovávajú dobrú pevnosť v strihu s obmedzenou dĺžkou predĺženia.
  Tvrdost: 65ShD

 

 • Tvrdý
  Tvrdý resin značky Photocentric je ideálny pre výrobu predmetov, kedy je žiadúci veľmi tvrdý výtlačok, ktorý sa nedeformuje ani pri väčšom silovom zaťažení. Tento typ UV živice má mierne zmrštenie (2%). Vytvrdenie prebieha rýchlo. Výtlačky vykazujú veľmi dobrú pevnosť v ťahu, vysokú teplotu mäknutia podľa Vicata a nemajú takmer žiadne predĺženie
  Tvrdost: 77 ShD

 

 • Flexi
  Výtlačky z flexibilného polyméru sú stále tvrdé ale flexibilné. Výtlačok môžete ľahko ohnúť alebo stlačiť a behom chvíľky sa vráti do pôvodnej podoby. Nízka pevnosť v ťahu, a vyššie predĺženie sú typické pre Flexi polymér.
  Tvrdost: 85 ShA

 

 • Odlievateľný
  Odlievateľný fotopolymér je špeciálne navrhnutý tak, aby vytváral vysoko kvalitné formy. Po vypálení nezanecháva takmer žiadny popol. Pri vypaľovaní je so vzrastajúcou teplotou resin nepravideľne vypálený, aby sa zabránilo nárastu tlaku pri odlievaní. Zostane suchý veľmi detailný povrch ideálny pre vašu formu.
  Tvrdost: 75 ShD

 

 • Húževnatý
  Výrobky sú tuhé, ale vykazujú dobrú pružnosť, pevnosť, dobré vlastnosti v ťahu a v strihu, malé zmrštenie. Po stlačení sa vrátia do pôvodnej polohy.
  Tvrdost: 80 ShD

 

 • Vysokopevnostný
  Výtlačky vykazujú vysokú pevnosť v ťahu, nízke predĺženie a malé zmrštenie. Objekty sa nebudú ohýbať.
  Tvrdost: 94 ShD

 

Dodatočné parametre

Kategória: UV LASER
Hmotnosť: 1.2 kg
Farba: ružová
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Typ tiskárny: LASER
Vhodný pre 3d tiskárnu: Form 1+, Form 2, Peopoly Maoi, Nobel
Hmotnosť: 1 kg
Farba: růžová
Tvrdosť materiálu (Shore): 75 D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: