UV Resin FIRM (pevný) Photocentric čierny 1 kg pre LCD tlačiarne

Kód: UVLCDRFIRM1PC1BK
Neohodnotené
Značka: Photocentric
€82,50 / ks €68,75 bez DPH €82,50 / 1 kg
Trvalo vypredané
Môžeme doručiť do:
20.10.2023
Položka bola vypredaná…

Photocentric UV RESIN FIRM black; čierna živica pre tlač na LCD tlačiarňach
Kompatibilné tlačiarne: Anycubic PhotonWanhao D7, Phrozen ShuffleSparkmakerKudo Bean

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Pevný - tvrdosť 65ShD

Pevný resin značky Photocentric je vhodný na pevné objekty, ktoré sa pod väčšou silou majú mierne pružne deformovať. Výtlačky z tohto typu materiálu možno trochu ohýbať a mierne preťahovať pri stlačení, ale pritom si zachovávajú dobrú pevnosť v strihu s obmedzenou dĺžkou predĺženia. Materiál má podobné mechanické vlastnosti ako polypropylén.

 

Kompatibilné tlačiarne: Anycubic PhotonWanhao D7, Phrozen ShuffleSparkmakerKudo Bean
Požadovaná vlnová dĺžka pre vytvrdnutí je 405 nm.
V našej ponuke nájdete tiež UV resiny pre DLP a LCD tlačiarne.


Pevná UV živice Photocentric sa štandardne vyrába vo farbách: číra, šedá a čierna.

Kompletný prehľad druhov UV Resinov od Photocentric pre DLP:

 • Pevný
  Pevný resin značky Photocentric je vhodný na pevné objekty, ktoré sa pod väčšou silou môžu mierne pružne deformovať. Výtlačky z tohto typu materiálu možno trochu ohýbať a naťahovať pri stlačení, ale pritom si zachovávajú dobrú pevnosť v strihu s obmedzenou dĺžkou predĺženia.
  Tvrdost: 65ShD

 

 • Tvrdý
  Tvrdý resin značky Photocentric je ideálny pre výrobu predmetov, kedy je žiadúci veľmi tvrdý výtlačok, ktorý sa nedeformuje ani pri väčšom silovom zaťažení. Tento typ UV živice má mierne zmrštenie (2%). Vytvrdenie prebieha rýchlo. Výtlačky vykazujú veľmi dobrú pevnosť v ťahu, vysokú teplotu mäknutia podľa Vicata a nemajú takmer žiadne predĺženie
  Tvrdost: 77 ShD

 

 • Flexi
  Výtlačky z flexibilného polyméru sú stále tvrdé ale flexibilné. Výtlačok môžete ľahko ohnúť alebo stlačiť a behom chvíľky sa vráti do pôvodnej podoby. Nízka pevnosť v ťahu, a vyššie predĺženie sú typické pre Flexi polymér.
  Tvrdost: 85 ShA

 

 • Odlievateľný
  Odlievateľný fotopolymér je špeciálne navrhnutý tak, aby vytváral vysoko kvalitné formy. Po vypálení nezanecháva takmer žiadny popol. Pri vypaľovaní je so vzrastajúcou teplotou resin nepravideľne vypálený, aby sa zabránilo nárastu tlaku pri odlievaní. Zostane suchý veľmi detailný povrch ideálny pre vašu formu.
  Tvrdost: 75 ShD

 

 • Húževnatý
  Výrobky sú tuhé, ale vykazujú dobrú pružnosť, pevnosť, dobré vlastnosti v ťahu a v strihu, malé zmrštenie. Po stlačení sa vrátia do pôvodnej polohy.
  Tvrdost: 80 ShD

 

 • Vysokopevnostný
  Výtlačky vykazujú vysokú pevnosť v ťahu, nízke predĺženie a malé zmrštenie. Objekty sa nebudú ohýbať.
  Tvrdost: 94 ShD

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: UV LCD
Hmotnosť: 1.1 kg
Farba: čierna
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Vlastnosť resinu: FIRM - pevný
Typ tlačiarne: DLP, LCD, SLA
Vhodný pre 3D tlačiareň: Phrozen Shuffle, Anycubic Photon, Wanhao D7, Sparkmaker, Kudo Bean, Original Prusa SL1
Hmotnosť: 1 kg
Farba: čierna
Tvrdosť materiálu (Shore): 65 D
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vízia spoločnosti Photocentric.
 
zamýšľame zmeniť 3D tlač na efektívnu výrobu výtlačkov, ktoré sa dajú skutočne použiť priemyselne. To znamená, že vyrábať v sériách, vyrábať  za priemyselne prijateľné ceny a poskytovať trvalé vlastnosti. Našim cieľom je poskytnúť alternatívny výrobný štýl pre plastové, keramické a kovové časti. Nebudeme sa snažiť konkurovať existujúcim 3D tlačiarenským spoločnostiam, ale poskytovať alternatívy konvenčnému spôsobu výroby
Inovácie
Inovácia je naša DNA. Vždy sme verili, že je to lepší spôsob, ako vyrábať výrobky. Od roku 2002, keď sme začali podnikanie, sme verili, že by sme mohli urobiť výrobky na zlepšenie výroby pečiatok. Tento produkt bol imagepac a v priebehu rokov sme ho optimalizovali, aby sme sa stali najefektívnejším spôsobom, ako robiť obchodné pečiatky. Dnes sa zameriavame na inovácie v mnohých oblastiach fotopolymerizácie v oblasti 3D tlače
Fotopolyméry
Sme svetovými lídrami vo fotopolymerizácii viditeľného svetla. Roky výskumu, ktoré sme vykonali, vytvorili veľké portfólio rôznych fotosenzitívnych živíc.