Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

HIPS tlačová struna prírodná 2,90 mm 1 kg Filament PM

Kód: HIPS290PM1NL
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
€23,79 / ks €19,83 bez DPH €23,79 / 1 kg
Na dopyt
Položka bola vypredaná…
Tlačová struna, Plasty Mladeč, HIPS, 2,90 mm, natural, 1 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlačové struny českej značky Filament PM, známej tiež ako „Plasty Mladeč“, patrí medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konstantný priemer struny po celej jej dĺžke. Struny sú chránené dvojím obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je pridaný vysúšacie vrecúško, ktoré zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. Filamenty sú vyrábané v širokej škále farieb.

HIPS tlačová struna prírodná 2,90 mm Filament PM je materiál pre FFF/FDM technológiu 3D tlače. Ide o podporný materiál (polymér), ktorý je rozpustný v limonene alebo acetóne. Je to termoplast, modifikovaný polystyrén s prídavkom kaučuku. Je veľmi pevný a húževnatý, má dobrú teplotnú stálosť. Používá sa pre tlač na dvojhlavých 3D tlačiarnach. Jedna hlava vytlačí podporné konštrukcie z HIPS a druhá samotný model z ABS.

 Vonkajší priemer 200mm, vnútorný otvor 52mm, šírka 70mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: HIPS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 2,85 mm – 3 mm
Farba: natural
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 90 - 100°C
Pracovná teplota: 220 -250°C
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.