Pravidlá riadenia ponuok tovaru

PRAVIDLÁ RIADENIA PONUOK TOVARU

spoločnosti 3DeS s.r.o, IČO: 50 159 950,  DIČ: 2120201237, so sídlom Dunajská 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08,spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 32583/R, ktorú zastupuje Ing. Mária Zukalová, konateľka,

pre predaj tovaru prostredníctvom www.materialpro3d.sk (ďalej len e-shop).

Pokiaľ na našom e-shope prejdete do sekcie radenia v hornom paneli mali by ste vedieť, že pre zobrazovanie tovaru podľa vami preferovaných kritérií výberu používame nasledujúce pravidlá.

 1.  RIADENIE SEKCIE “NAJPREDÁVANEJŠIE”
 • Tovar v tejto kategórii je zobrazený od najpredávanejšieho produktu k najmenej predávanému produktu. Predajnosť produktu sa určuje podľa počtu predaných produktov za posledný týždeň a tiež podľa skladovej dostupnosti tovaru.
 1. RIADENIE SEKCIE “NAJLACNEJŠIE”
  • Tovar je zobrazený na základe aktuálnej predajnej ceny s tým, že tovar s najnižšou predajnou cenou je radený pred tovar s vyššou cenou. Tovar, ktorý má rovnakú predajnú cenu je potom radený podľa dostupnosti (tovar skladom pred tovarom nedostupným/vypredaným) a tiež podľa obľúbenosti daného tovaru medzi zákazníkmi v danej krajine a podľa množstva skladových zásob (tovar, ktorého máme väčšie zásoby pred tovarom, ktorého máme obmedzený počet kusov).
 2. RIADENIE SEKCIE “NAJDRAŽŠIE”
  • Tovar je zobrazený na základe aktuálnej predajnej ceny s tým, že tovar s najvyššou predajnou cenou je radený pred tovar s nižšou cenou. Tovar, ktorý má rovnakú predajnú cenu je potom radený podľa dostupnosti (tovar skladom pred tovarom nedostupným/vypredaným) a tiež podľa obľúbenosti daného tovaru medzi zákazníkmi v danej krajine a podľa množstva skladových zásob (tovar, ktorého máme väčšie zásoby pred tovarom, ktorého máme obmedzený) počet kusov).
 3. RIADENIE SEKCIE “ABECEDNE”
  • Tovar v tejto kategórii je zobrazený abecedne.

Tieto Pravidlá radenia ponúk tovaru sú platné od  1.3.2024