ABS filament 2,85 mm biely Verbatim 1 kg

Kód: ABS285VE1WE
Výpredaj
Neohodnotené
Značka: Verbatim
–25 %
Verbatim tlačová struna ABS, white, 2,85 mm, 1 kg
–25 % €21 / ks €17,50 bez DPH €21 / 1 kg
Na dopyt
Položka bola vypredaná…
Verbatim tlačová struna ABS, white, 2,85 mm, 1 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Táto 3D struna ABS VERBATIM v bielej farbe vám vďaka svojim skvelým vlastnostiam zaistí rovnomernosť podávanie, stabilné výsledky 3D tlače aj následnú opracovateľnosť (postprocessing).

ABS je kopolymérna zmes styrénu, akrylu a butadiénu. Tento materiál je veľmi odolný, nárazuvzdorný. Výtlačky majú lesklý vzhľad a pre hladký povrch bez viditeľných tlačových vrstiev ho môžete chemicky leštiť pomocou acetónu. Na dosiahnutie najlepších výsledkov je odporúčaná teplota tlače medzi 230-240 ° C a teplota tlačovej podložky 70 ° C.

Každá cievka je dodávaná vo vákuovom balení s vysúšacím vreckom pre zachovanie svojich tlačových vlastností. Po otvorenie doporučujeme skladovať v suchom prostredí.

Hmotnosť cievky vrátane obalu je 1,4 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: ABS 2,85 - 3 mm
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 2,85 mm – 3 mm
Farba: biela
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Pracovná teplota: 230 – 240°C
Odporúčaná teplota podložky: 80 – 100°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Tlačová rýchlosť: 30 mm/s
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Verbatim je celosvetovo známou a uznávanou značkou, ktorá sa predáva vo viac než 120 zemiach sveta. Ako súčasť skupiny Mitsubishi Chemical Group, jedného z predných svetových výrobcov plastov, využívá spoločnosť Verbatim rozsiahlych možností výskumu a vývoja, ktoré prinášajú nepočítané inovácie utvárajúce dnešný trh v technických oboroch a rozširujú tak neustále portfolium svojej značky o ďalšie oblasti, ako teraz o 3D tlač.

Tlačové struny od Verbatimu vynikají svojim kvalitným spracovaním a presnosťou. Je tak zabezpečené rovnomerné podávanie filamentu do tlačiarne a Vy tak môžete tlačiť bez obáv z chýb. 

Výrobca Verbatim ponúka struny klasické ako PLA, ABS a PETG na kilových cievkach, ale i špeciálne BVOH a PRIMALLOY na cievkach s hmotnosťou 500 gramov. To všetko s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm.