PolyMide CoPa Nylon 6/6-6 filament čierny 2,85mm Polymaker 750g

Kód: NYL285PO75BK
Neohodnotené
Značka: Polymaker
€70,80 / ks €59 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Kopolymer - nylon 6 a nylon 6,6 tlačová struna 2,85 mm True Black 0,75 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PolyMide™ je edícia nylónových/polyamidových vlákien, vyrobených technológiou Polymaker's Warp-Free™. Tlačové struny PolyMide™ poskytujú mechanické vlastnosti typické pre nylón a zároveň sú prispôsobené pre ľahšiu tlač.

Tlačová struna PolyMide™ Copa je založená na kopolymére z nylónu 6 a nylónu 6,6. Touto kombináciou je zabezpečená vynikajúca pevnosť, húževnatosť a tepelná odolnosť až do 180°C.

Skladujte v uzatvárateľnom obale, aby nedošlo k zvlhnutiu materiálu. Pre zvýšenie tepelnej odolnosti odporúčame materiál po tlači žíhať pri teplote 70°C po dobu 2 hodín.

Špecifikácia:

Teplota tlače: 250 - 270°C
Teplota podložky: 25 - 70°C
Rýchlosť tlače: 30 mm/s - 50 mm/s
Teplota mäknutia: 180°C
Youngov modul: 2223 ± 199 MPa
Medza pevnosti v ťahu: 66,2 ± 0,9 MPa

Balenie: 0,75 kg
Šírka struny: 2,85 mm
Farba: čierna

Dodatočné parametre

Kategória: Nylon (PA)
Hmotnosť: 1.54 kg
Priemer struny: 2,85 mm – 3 mm
Farba: čierna
Hmotnosť materiálu: 0,75 kg
Vlastnosť filamentu: odolný
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 25 - 70°C
Pracovná teplota: 250 - 270°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polymaker je medzinárodná spoločnosť zameraná na 3D tlač. Vyrába kvalitné 3D tlačový materiály tak, že má pevne pod kontrolou každý úsek výrobného procesu. Vďaka rozmanitej ponuke materiálov pre 3D tlač si ju ľahko obľúbite aj Vy. V sortimente Polymaker sa spája veľká odolnosť a precízne spracovanie plastov s nevšedným a inovatívnym prístupom, kladúc dôraz mimo iné aj na design. Vďaka svojmu prístupu chce Polymaker dosiahnuť toho, aby sa 3D tlač vyvinula natoľko, že bude zaradená medzi bežné výrobné metódy.

Spoločnost Polymaker je nadnárodná korporácia so sídlom v Šanghaji s distribučnými centrami umiestnenými v Severnej Amerike, Európe i Ázii. Ich výrobky sú dostupné po celom svete, čo je dôsledkom úzkych vzťahov s miestnymi distribútormi a predajcami. Polymaker je pravidelným vystavovateľm na výstavách 3D tlače na 4 svetových kontinentoch.

Jadrom firmy Polymaker sú ich výskumné a vývojové laboratórie, kde sú všetky materiály vyvíjané a podrobované prísnej kontrole tak, aby bolo dosiahnuté špičkovej kvality. Zaridenie pre presné testovanie zaisťuje neustále nové pokroky vo vývoji. S využitím najmodernejších technológií merajú gulatosť a priemer vláken veľakrát za sekundu, monitorujú procesy a dodržiavajú prísne tolerancie. 

V ich ponuke môžete nájsť okrem obvyklých filamentov aj tie špeciálne ako sú Polykarbonát, Polyamid, Nylon, PolySmooth, PolyCast a ďalšie.