Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

PMMA transparentná struna 1,75 mm 0,5 kg Filament PM

Kód: PMMA175PM05TT
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
€23,40 / ks €19,50 bez DPH €46,80 / 1 kg
Vypredané - nedostupné u výrobcu
Položka bola vypredaná…
PMMA Plasty Mladeč, 1,75mm, transparent, 500 g

Detailné informácie

Podrobný popis

PMMA struny transparentné 1,75mm značky Filament-PM sú vhodné pre tlač FDM technológiou (postupné nanášanie vrstiev zahriatím termoplastického materiálu). Materiál sa vyznačuje vysokou teplotnou odolnosťou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom a pritom má veľkú svetelnú priepustnosť, prepúšťa UV žiarenie, má dobré optické a elektro-izolační vlastnosti – 10 12 ? cm - použitelný trvale do 80°C.

Výhrev podložky doporučený výrobcom je aspoň 90°C. 

Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 58 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 0,7 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: PMMA
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.99 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: transparentná
Hmotnosť materiálu: 0,5 kg
Odporúčaná teplota podložky: 90 - 110° C
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Pracovná teplota: 220 -250°C
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.