Darčekový poukaz pre nákup v hodnote 40 EUR

Kód: SKKUPON40
Neohodnotené
€40 / ks €33,33 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Praktický darček pre každého 3D tlačiarov

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Darčekový poukaz je ideálnym riešením, ak chcete obdarovať Vašich blízkych a nie ste si istí, čo konkrétne z nášho sortimentu by im urobilo radosť. Jednoducho zakúpte poukazy v ľubovoľných hodnotách a nechajte výber priamo na nich.

Kupón možno použiť na nákup filamentov, resinov, príslušenstva či služieb na našich stránkach materialpro3d.sk.

Po objednaní tohto kupónu Vám zašleme darčekový poukaz opatrený unikátnym kódom v elektronickej či tlačenej verzii. V prípade, že uprednostňujete zaslanie poukazu elektronicky, zvoľte ako dopravu "osobný odber" a emailovú adresu pre zaslanie uveďte do poznámky v objednávke.

Podmienky použitia darčekového poukazu:

  • Darčekový poukaz (ďalej len poukaz) je určený k úhrade nákupu tovaru či služieb na stránkach www.materialpro3d.sk
  • Každý poukaz je opatrený unikátnym kódom. Hodnota uvedená na poukaze bude po overení platnosti unikátneho kódu odpočítaná z ceny nákupu.
  • Poukaz nie je vymeniteľný za peniaze. Jeho hodnotu možno vyčerpať len jednorazovým nákupom, po ktorom sa poukaz stáva neplatným a prípadný nevyčerpaný zostatok prepadá.
  • Poukaz je platný 6 mesiacov od dátumu zakúpenia a jeho nákupom súhlasíte s Podmienkami použitia darčekového poukazu.
  • Poukaz nemôže byť nahradený v prípade straty či poškodenia.
  • Poukaz nie je určený na predaj tretím osobám či iným komerčným účelom. Nepreberáme zodpovednosť za prípadné škody vzniknuté tretím osobám v prípade porušenia Podmienok použitia poukazu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové poukazy
Hmotnosť: 0.001 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Materialpro3D je obchodnou značkou brnenskej spoločnosti Solidify 3D, s.r.o., ktorá vznikla v súvislosti s otevorením rovnomenného e-shopu venovanému predeju materiálu do 3D tlačiarní a predajom vlastných produktov vytvorených pomocou 3D tlače. Značka Materialpro3D, má aj svoju prevádzkáreň v Brne, kde je možné ponúkané produkty zakúpiť.

Spoločnost Solidify 3D, s.r.o so sídlom v Brne sa aktívne zaoberá vývojom zariadení pre podporu 3D tlače pre priemyslovú výrobu a doplnkových zariadení. Dalšou náplňou je školiaca činnosť v oblasti 3D technologií - algoritimické modelovanie,  3D optická digitalizácia, modelovanie pre 3D tlač.

Společnost tiež sprostredkovává služby: optická digitalizácia objektov (3D skenovanie), reverzného inžinierstva, výroba dielov SLM technológiou (tlač z kovu), celofarebnej 3D tlače zo sádrokompozitného prášku a tlač technológiou SLS.