Resin CRYSTAL FLEX Smartfil číry 0,5 kg

Kód: UVRFLEXSF05CL
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€77,61 / ks €64,68 bez DPH
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
20.10.2023
Položka bola vypredaná…

Flexibilný priesvitný resin s nízkou tvrdosťou a vysokou ťažnosťou. Tvrdosť 63A Shore.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Flexibilná priesvitná živica využiteľná na výrobu modelov, ktoré musia byť mäkké a elastické.

CRYSTAL FLEX Resin má transparentnú farbu, nízku povrchovú tvrdosť a veľkú pružnosť, vďaka čomu je vhodný na výrobu pružných a elastických predmetov.
s extra mäkkým omakom. Určené pre tlačové zariadenia s otvoreným zdrojovým kódom, v rozsahu 385 – 420 nm.

Odporúčané aplikácie

  • Funkčné diely.
  • Pružné kusy.
  • Priehľadné modely.
ENG

CRYSTAL FLEX Resin, is optically transparent. It has a low surface hardness and great flexibility, which makes it suitable to make flexible and elastic objects, with an extra soft touch. Indicated for open source printing equipment, in the range of 385 – 420nm

Recommended aplications

  • Functional parts.
  • Flexible pieces.
  • Transparent models

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopolyméry
Hmotnosť: 0.2 kg
Farba: transparentná
Vlastnosť resinu: FLEXIBLE - pružný
Hmotnosť bez obalu: 0,5 kg
Typ tlačiarne: DLP, LCD, SLA
Vhodný pre 3D tlačiareň: Phrozen Shuffle, Anycubic Photon, Zortrax Inkspire, Ackuretta Dentiq and FreeShape 120, Anycubic Photon Mono, Anycubic Photon Mono SE, Anycubic Photon Mono X, Asiga Max, Asiga Pro 4K, Autum 3d DLP Station 5, Beam 3d Prism, Carima IM2, Creality LD-002R, Creality Halot-One, Creality Halot-Sky, Cubicon Lux, Elegoo Mars, Elegoo Mars 2 & Mars 2 Pro, EPAX X1N, EPAX X10 Color, EPAX X10 & E10 Mono, EPAX X1K E6, Formlabs Form 1+, Formlabs Form 2, Kelant S400, Kudo3D Bean, Miicraft 125, Orange Longer 30, Peopoly Moai, Peopoly Phenom L, Peopoly Phenom Noir, Phrozen XL, Phrozen Sonic Mini & XL 4K, Phrozen Sonic Mini 4K, Phrozen Sonic Mighty 4K, Prusa SL1, Qidi Tech Shadow 5.5S, Shining3D AccuFab-D1, Sprintray Moonray S & D, UnionTech Cute300, Uniz Slash, Wanhao Duplicator 7, XYZ Nobel 1.0A, Elegoo Saturn
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.