Resin CRYSTAL IMPACT Smartfil čirý 0,5 kg

Kód: UVRIMPASF05CL
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€114,86 / ks €95,72 bez DPH
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
20.10.2023
Položka bola vypredaná…

Crystal Impact Resin je transparentný technický resin that has high impact resistance. Best aplikácia pre tento resin je pre výrobu kúskov, ktoré require extra rezistencia alebo sú repeatedly spájané s stresom. Thanks to jeho low moisture absorption a rezistencie k prvkom, ktoré môžu byť použité pre kusy outdoors.

Crystal Impact Resin je transparentný technický resin s vysokou rázovou odolnosťou. Najlepšia aplikácia pre tento resin je pre výrobu prototypov, ktoré vyžadujú vysokú odolnosť. Vytlačené diely je možné použiť aj na vonkajšie aplikácie.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Fotopolymérne živice od Smartfill sú vhodné na výrobu kusov technológií LCD a DLP. Priehľadná živica vhodná pre kusy, ktoré vyžadujú vysokú rozmerovú stálosť, nízke zmrštenie a nízky zápach pri tlači.

Určené pre tlačiarne s vlnovou dĺžkou v rozsahu 385 - 420 nm.

Odporúčané aplikácie:

Funkčné diely
Vysoko presné modely
Priehľadné modely
Vonkajšie kúsky

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopolyméry
Hmotnosť: 1 kg
Farba: transparentná
Hmotnosť materiálu: 0,5 kg
Hmotnosť: 0,5 kg
Farba:
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.