Resin STANDARD Smartfil čierny 0,5 kg

Kód: UVRSTANSF05BK
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€45,20 / ks €37,67 bez DPH
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Položka bola vypredaná…

Smartfil Resin STANDARD BLACK je vhodný pre širokú škálu tlačiarní a je možné ho využiť generické alebo konvenčné aplikácie a je vhodný na výrobu prototypov či funkčných súčiastok.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Fotopolymérne živice od Smartfilu sú vhodné na výrobu technológií LCD a DLP. Úplne nepriehľadná čierna živica vhodná pre modely, ktoré vyžadujú vysokú rozmerovú stálosť, nízke zmrštenie a nízky zápach pri tlači.

Určené pre tlačové zariadenia s vlnovou dĺžkou v rozsahu 385 – 420 nm

Odporúčané aplikácie:

-Funkčné prototypy
-Miniatúry
-Vysoko presné modely

 

Photopolymer resins z Smartfill sú suitable to make pieces by LCD and DLP technology. Completely opaque black resin suitable for pieces that require high dimensional stability, nízka shrinkage a low odor pri printing.

Indicated for open source printing equipment, in the range of 385 – 420nm

Recommended Applications

-Functional prototypes
-Miniatures
-High precision models

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopolyméry
Hmotnosť: 0.2 kg
Farba: čierna
Hmotnosť bez obalu: 0,5 kg
Vhodný pre 3D tlačiareň: Phrozen Shuffle, Anycubic Photon, Zortrax Inkspire, Ackuretta Dentiq and FreeShape 120, Anycubic Photon Mono, Anycubic Photon Mono SE, Anycubic Photon Mono X, Asiga Max, Asiga Pro 4K, Autum 3d DLP Station 5, Beam 3d Prism, Carima IM2, Creality LD-002R, Creality Halot-One, Creality Halot-Sky, Cubicon Lux, Elegoo Mars, Elegoo Mars 2 & Mars 2 Pro, EPAX X1N, EPAX X10 Color, EPAX X10 & E10 Mono, EPAX X1K E6, Formlabs Form 1+, Formlabs Form 2, Kelant S400, Kudo3D Bean, Miicraft 125, Orange Longer 30, Peopoly Moai, Peopoly Phenom L, Peopoly Phenom Noir, Phrozen XL, Phrozen Sonic Mini & XL 4K, Phrozen Sonic Mini 4K, Phrozen Sonic Mighty 4K, Prusa SL1, Qidi Tech Shadow 5.5S, Shining3D AccuFab-D1, Sprintray Moonray S & D, UnionTech Cute300, Uniz Slash, Wanhao Duplicator 7, XYZ Nobel 1.0A
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.