Resin STANDARD Smartfil sivý 0,5 kg

Kód: UVRSTANSF05GY
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€48,74 / ks €40,62 bez DPH
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
12.7.2024
Položka bola vypredaná…

Smartfil Resin, white. je vhodný pre širokú škálu tlačiarní a je možné ho využiť generické alebo konvenčné aplikácie a je vhodný na výrobu prototypov či funkčných súčiastok.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Fotopolymérne živice od Smartfilu sú vhodné na výrobu technológií LCD a DLP. Úplne nepriehľadná šedá živica vhodná pre modely, ktoré vyžadujú vysokú rozmerovú stálosť, nízke zmrštenie a nízky zápach pri tlači.

Určené pre tlačové zariadenia s vlnovou dĺžkou v rozsahu 385 – 420 nm

Odporúčané aplikácie:

-Funkčné prototypy
-Miniatúry
-Vysoko presné modely

 

Photopolymer resins z Smartfill sú suitable to make pieces by LCD and DLP technology. Completely opaque black resin suitable for pieces that require high dimensional stability, nízka shrinkage a low odor pri printing.

Indicated for open source printing equipment, in the range of 385 – 420nm

Recommended Applications

-Functional prototypes
-Miniatures
-High precision models

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopolyméry
Hmotnosť: 0.2 kg
Farba: sivá
Hmotnosť materiálu: 0,5 kg
Vhodný pre 3D tlačiareň: Phrozen Shuffle Anycubic Photon Zortrax Inkspire Ackuretta Dentiq and FreeShape 120 Anycubic Photon Mono Anycubic Photon Mono SE
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.