Práve ladíme naše nové stránky, aby boli pre vás prehľadnejšie. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v zobrazení.

TPS

TPE-S zkráceně TPS je styrenová směs na bázi polyolefinu a SBS, SEBS nebo SEPS.

TPE na vybrané styrénové druhy nejpoužívanějších druhov termoplastických elastomérov na svete, ale v 3D tlači už nepoužívané. Vlákno TPS je tak naprosto novinkou, že existuje flexibilita materiálu, ktorá nie je možné dosiahnuť. Vyvinutá vlákna TPS sú ľahko dostupné z tlače, sú dobre priliehavé k umiestneniu aj bez výhier a môžu byť vytlačené rýchlosťou 25 mm / s. Tlačová štrk o veľkosti 1,75 mm má tvrdost 75 Shore A, i keď v tomto dokumente sa nachádza nejaká osoba, ktorá hovorí o jemnosti, o ktorej sa hovorí, že je možné stratiť na svojom trhu. Prekonajte svoju pevnosť v ťahu do 10 MPa a prietržujte pri predĺžení až na 600% vašeho původního rozložení.

Filament TPS otváranie nových aplikačných oblastí 3D tlač o produktoch z mäkkých a elastických častí, ako sú meď alebo dvousložkové objekty s tvrdou / mäkkou kombináciou - např. rukojeti, těsnící prvky a další.

Teplota tlače: 220 - 240 ° C
Teplota podložky: 0 - 80 ° C

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie