USB Flash 2.0 32 GB PIN STRIPE Store'n'Go čierny Verbatim P-blist

Kód: VE0385
Neohodnotené
Značka: Verbatim
€10,10 / ks €8,42 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

PinStripe USB od Verbatimu je možné vysunúť a zasunúť tak, že je konektor USB stále chránený aj pokiaľ nie je práve používaný. Krytka tak nie je samostatne a nehrozí jej strata.

Rozhranie: USB 2.0 (kompatibilný aj s portami USB 1.1)

Rýchlosť zápisu: min. 4 MB/Sec

Rýchlosť čítania: min. 10 MB/Sec

Rozmery: 54 x 21 x 9,22 mm

 

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Spoločnosť Verbatim je známym výrobcom pamäťových médií. Ponúka produkty s výborným pomerom ceny a výkonu.

USB disky sú bežnou súčasťou domácností (USB porty nájdeme pri notebookoch, televíziách, prehrávačoch hudby a pod.) a tiež prehrávačoch v automobiloch - majú preto pestré využitie. USB disky sa pripoja k počítaču cez USB port a slúžia obdobne ako bežné disky (v tomto prípade realizované pomocou flash pamäte). Cez USB rozhranie je disk tiež napájaný (nie je potrebné batériou).

Jednotka PinStripe USB je ultraľahká a je k dispozícii v rôznych kapacitách od 4 GB až do 128 GB. Navyše obsahuje o 90% menej plastov ako predtým - je teda ekologickejšie. Ide o príhodné riešenie úložiska pre každého.

U všetkých jednotiek PinStripe USB je možné si stiahnuť skúšobnú verziu softvéru na ochranu pomocou hesla od spoločnosti EasyLock.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pamäťové média
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Verbatim je celosvetovo známou a uznávanou značkou, ktorá sa predáva vo viac než 120 zemiach sveta. Ako súčasť skupiny Mitsubishi Chemical Group, jedného z predných svetových výrobcov plastov, využívá spoločnosť Verbatim rozsiahlych možností výskumu a vývoja, ktoré prinášajú nepočítané inovácie utvárajúce dnešný trh v technických oboroch a rozširujú tak neustále portfolium svojej značky o ďalšie oblasti, ako teraz o 3D tlač.

Tlačové struny od Verbatimu vynikají svojim kvalitným spracovaním a presnosťou. Je tak zabezpečené rovnomerné podávanie filamentu do tlačiarne a Vy tak môžete tlačiť bez obáv z chýb. 

Výrobca Verbatim ponúka struny klasické ako PLA, ABS a PETG na kilových cievkach, ale i špeciálne BVOH a PRIMALLOY na cievkach s hmotnosťou 500 gramov. To všetko s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm.