PLA filament Refill modrý 1,75mm Fiberlogy 850g

Kód: PLARE175FB85BE
Neohodnotené
Značka: Fiberlogy
€20 / ks €16,67 bez DPH €23,53 / 1 kg
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Fiberlogy tlačová struna EASY PLA Refill - náplň bez cievky, blue, 1,75mm, 0,85kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

REFILL od Fiberlogy je novinka na našom trhu - ide se o ekologické riešenie, teda o tlačovú strunu bez cievky. K tlači na 3D tlačiarňach použijete opakovane použiteľnú cievku MASTERSPOOL, ktorú si môžete sami vytlačiť pomocou bezplatného projektu RichRap z tohto odkazu. Použitím EASY PLA Refill ušetríte a zároveň znižujete dopad na životné prostredie!

Materiál EASY PLA Refill je rovnaký ako klasický EASY PLA, ktorý je jeden z najčastejšie používaných tlačových materiálov. Ako už samotný názov napovedá, ide o filament, s ktorým sa veľmi ľahko pracuje, medzi jeho vlastnosti patrí dobrá odolnosť a spracovatelnosť, čo Vám umožní tlač veľmi presných a komplikovaných prvkov.

EASY PLA môžete použiť napríklad na vytvorenie funkčných prototypov, gadgetov, hračiek a dekorácií. Jednoduchosť tlače by mala uspokojiť hobby tlačiarov i profesionálov.

Hmotnosť struny: 0,85 kg
Teplota tlače: 200°C - 220°C
Teplota podložky: 50°C - 70°C (vyhrievanie nie je nutné pre špeciálne typy podložiek alebo pri použití prostriedkov zvyšujúcich priľnavosť podložky; ako je lepidlo, Kaptonová páska, 3Dlac a ďalšie..)
Tolerancia priemeru: +/- 0,02 mm
Tolerancia kruhovitosti: + 0,01 mm

Dodatočné parametre

Kategória: PLA 1,75
Hmotnosť: 1.43 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: modrá
Hmotnosť materiálu: 0,85 kg
Pracovná teplota: 200-220°C
Odporúčaná teplota podložky: 0-70°C
Tolerancia/priemer: ±0,02 mm

Cívka MASTERSPOOL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aj keď značka Fiberlogy vznikla len nedávno, dokázala se presadiť medzi špičky celého európského trhu. Vďaka svojmu prístupu získala firma ocenenie „Najlepší producent polských tlačových strún v roku 2016“ a „Nejlepšia nová polská spoločnosť 2016“.


Vo Fiberlogy neustále hľadajú nové riešenia a technológie a v prvom rade venujú pozornosť kvalite svojich výrobkov. Od výzkumu skúsených pracovníkov z Fiberlabu, cez výber surovín a testovanie až po konečné výsledky. Ich filamenty sú vyrábané špičkovými nemeckými strojmi s použitím kvalitných surovín pri prísnom dodržiavaní noriem, čo zabezpečuje vysokú kvalitu konečného produktu.


Tak sa podarilo vyrobiť struny s ojedinelými vlastnosťami, nadpriemernou toleranciou priemeru (+/- 0,02 mm) a oválnosti (+ 0,01 mm) vhodné pré všetky tlačiarne s FDM/FFM technológiou.