Polymaker PolyLite PLA DUAL SILK 1,75 mm Jadeite Silk Green-Chrome, 1 kg

Kód: PLADS175PO1JSGCHE
Neohodnotené
Značka: Polymaker
€32,40 / ks €27 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Nový rad Dual Silk PLA od značky Polymaker zaistí jedinečný vzhľad vašich výtlačkov. Dvojfarebná struna po celej dĺžke návinu v zeleno-šedo-modrom variante.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PolyLite™ PLA je spoľahlivý 3D tlačový materiál s unikátnym vzorom a farbami. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou v ťahu a tuhosťou spojenou a vynikajúcimi tlačovými vlastnosťami. PolyLite™ Dual SILK PLA má jedinečný vzhľad, kedy je vysoko lesklá struna rozdelená pozdĺžne na dve rôzne farby.

Výhody PolyLite PLA:

  • jednoduchá a spoľahlivá tlač
  • z obnoviteľných zdrojov


Okrem unikátneho dizajnu a lesklého povrchu má oproti štandardnému PLA od Polymakera napríklad o niečo nižšiu teplotu mäknutia.

Dodatočné parametre

Kategória: PLA 1,75
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: multicolor, sivá, modrá, zelená
Hmotnosť bez obalu: 1 kg
Pracovná teplota: 190 - 230°C
Odporúčaná teplota podložky: 25 - 60°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polymaker je medzinárodná spoločnosť zameraná na 3D tlač. Vyrába kvalitné 3D tlačový materiály tak, že má pevne pod kontrolou každý úsek výrobného procesu. Vďaka rozmanitej ponuke materiálov pre 3D tlač si ju ľahko obľúbite aj Vy. V sortimente Polymaker sa spája veľká odolnosť a precízne spracovanie plastov s nevšedným a inovatívnym prístupom, kladúc dôraz mimo iné aj na design. Vďaka svojmu prístupu chce Polymaker dosiahnuť toho, aby sa 3D tlač vyvinula natoľko, že bude zaradená medzi bežné výrobné metódy.

Spoločnost Polymaker je nadnárodná korporácia so sídlom v Šanghaji s distribučnými centrami umiestnenými v Severnej Amerike, Európe i Ázii. Ich výrobky sú dostupné po celom svete, čo je dôsledkom úzkych vzťahov s miestnymi distribútormi a predajcami. Polymaker je pravidelným vystavovateľm na výstavách 3D tlače na 4 svetových kontinentoch.

Jadrom firmy Polymaker sú ich výskumné a vývojové laboratórie, kde sú všetky materiály vyvíjané a podrobované prísnej kontrole tak, aby bolo dosiahnuté špičkovej kvality. Zaridenie pre presné testovanie zaisťuje neustále nové pokroky vo vývoji. S využitím najmodernejších technológií merajú gulatosť a priemer vláken veľakrát za sekundu, monitorujú procesy a dodržiavajú prísne tolerancie. 

V ich ponuke môžete nájsť okrem obvyklých filamentov aj tie špeciálne ako sú Polykarbonát, Polyamid, Nylon, PolySmooth, PolyCast a ďalšie.