Upozornenie! Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že z dôvodu sťahovania celého skladu všetkých materiálov do 3D tlačiarní budú objednávky prijaté od štvrtka 13.5.2021 vybavené až v pondelok 17.5.2021. Ďakujeme za pochopenie. Tím materialpro3d.sk

PMMA filament transparentný 1,75mm Herz 1 kg

Kód: PMMA175HZ1TT
Novinka
Neohodnotené
Značka: Herz
€40,70 / ks €33,92 bez DPH €40,70 / 1 kg
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2021
Plexisklo Herz tlačová struna 1,75 mm transparent 1 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

PMMA (polymethylmethakrylát) je syntetický materiál, známý tiež ako plexisklo alebo akrylátové sklo. Výrobky z PMMA filamentu sú veľmi odolné proti poveternostným podmienkam. Táto struna tiež dobre prepúšťa UV žiarenie a celkovo disponuje dobrými optickými a elektroizolačnými vlastnosťami. Môže byť dlhodobo vystavená teplotám až do 80°C.

Táto tlačová struna je vhodná pre tlač väčších modelov alebo na krabičky elektronických zariadení. 

Špecifikácia:

  • Teplota tlače: 230 - 265°C
  • Teplota podložky: 100 - 120°C
  • Balenie: 0,5 kg
  • Šírka struny: 1,75 mm
  • Farba: transparentný

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: PMMA
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: transparentná
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 0 - 70°C
Pracovná teplota: 185 - 210°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Výrobcom je nemecká společnosť HERZ GmbH, ktorá dlhodobo vyrába stroje založené na technológii horúceho vzduchu. Ide o priemyslové stroje, ktoré nachádzajú uplatnenie naprieč všetkými odvetviami, ďalej stroje pre zváranie termoplastických materiálov ako sú strešné a spodné izolačné fólie, bannery, autoplachty a iné.

Dcérskou spoločnosťou firmy HERZ je taktiež nemecká firma Dohle Extrusionstechnik GmbH, ktorá má veľmi silné postavenie v oblasti ručných extruderov, pričom vyvinula nový model určený pre viacosé robotické ramená, s ktorými teraz prebieha vývoj na automatizované zváranie.

Firma disponuje vlastnou výrobou zváracích drôtov pre túto extrúznu techniku (priemery 3, 4 a 5 mm) s dlhoročnou skúsenosťou a špecializáciou na rôzne technické plasty.

Spojením týchto skúseností a narastajúceho dopytu po technológii 3D tlače prišiel výrobca približne pred 3 rokmi s vlastnou výrobou filamentov, ktoré si pre svoje jedinečné vlastnosti získaly obľubu medzi 3D tlačiarmi.