Obojstranný tlačový plát pre PRUSA XL s textúrovaným povrchom

Kód: XLPLAT_ZRN
Novinka Tip
Neohodnotené
€82,90 / ks €69,08 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Obojstranný tlačový plát z pružinovej ocele so zrnitým práškovým PEI povrchom.

  • Určený pre Prusa XL (36x36 cm)
  • Reálny rozmer použiteľnej plochy: 36,5x36,5 cm. Táto tlačová podložka je teda použiteľná aj pre tlačiarne Voron 2.4 a Sovol SV08 (teoreticky).

ikonky na web a do výběrů Nikdy nepoužívajte na čistenie zrnitého plátu acetón. Acetón naruší štruktúru práškového PEI vrstvy a nezvratne ju zničí.

 

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Povrch tohto plátu je pokrytý práškom zo špeciálneho polyméru (Ultem), ktorý zaisťuje dokonalú priľnavosť. Tlačové pláty so zrnitým práškovým povrchom sú ideálne na tlač objektov z materiálov ako je PETG, CPE alebo flexibilných materiálov ako TPE a TPU, ktoré k hladkému povrchu obvykle priľnú až príliš. Zo zrnitého povrchu sa oddelí ľahšie.

Zrnitý povrch schová väčšinu mechanických poškodení spôsobených používanými nástrojmi. Poškriabané môžu byť len vršky malých hrbolčekov na povrchu, ktoré potom nebudú vidieť na spodnej strane výtlačku.

Service_icons Pozor:

Tento produkt sa radí medzi spotrebné diely. Povrch plátov sa pri používaní prirodzene zoslabuje a opotrebováva. Záruka sa nevzťahuje na ryhy, škrabance, zárezy a ďalšie kozmetické vady. Záruka sa vzťahuje iba na pláty defektné už pri prevzatí.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k 3D tlačiarňam, doplnky pre 3D tlač
Hmotnosť: 1 kg
Vhodný pre 3D tlačiareň: Prusa XL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prusa i3 je 3D tlačiareň Jozefa Prušu a jeho firmy Prusa Research vyvinutá vo svojej pôvodnej podobe v roku 2012. Podobne ako iné tlačiarne z projektu RepRap je tlačiareň schopná vytlačiť sama svoje kľúčové komponenty a navyše je to otvorený hardvér, teda okrem jej základnej podoby sa vyskytuje i rad neoficiálnych variantov. K roku 2016 sa jednalo o najrozšírenejší 3D tlačiareň na svete a firma PrusaResearch mala obrat v desiatkach miliónov mesačne. Pomerne nízka cena, jednoduchosť zostavenie a modifikácie ju spopularizovali ako vo svete nadšencov tak profesionálov. Predovšetkým v zahraničí je využívaná aj k učebným účely. Vzhľadom k tomu, že je tlačiareň "open source" vzniklo mnoho variantov produkované firmami aj jednotlivci po celom svete a ako mnoho ostatných RepRap tlačiarní Prusa i3 je schopná vytlačiť niektoré svoje vlastné diely.