3DLAC sprej

Kód: 1372
1 hodnotenie
–21 %
3DLAC sprej pro zvýšení přilnavosti k podložce materialpro3D.cz
–21 % €9,50 / ks €7,92 bez DPH
Skladom (>15 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Sprej pre lepšiu adhéziu výtlačkov k podložke - Anti Warping Spray

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

 

Revolučný 3DLAC pre lepšiu adhéziu k podložke

Tento lak je špeciálne vyvinutý španielskou firmou pre zvýšenie priľnavosti povrchu pri tlačiarňach s vyhrievanou podložkou.

Hľadáte spoľahlivý prestriedok, ktorým dosiahnete fixáciu filamentu k podložke bez zbytočnej námahy, bez nepríjemného zápachu a tiež za veľmi priaznivú cenu? 3DLac je riešením! Jedno balenie s objemom 400 ml Vám vystačí na 300 - 400 aplikácií v závislosti na veľkosti podložky. Jednoduchým nanesením získate bezpreblémové uchytenie tlačeného filamentu k podložke. Vyskúšané pre PLA, PET, ABS, ASA, Flexfill, Wood a Bronze fill, NGEN, XT a XT-CF20 a ďalšie. '

Pre svoje jedinečné vlastnosti plne nahradzuje Kapton pásku, lepidlá, juice a ďalšie možné alternatívy prichytenia filamentu k podložke.

Lak nastriekajte na podložku (sklo, zrkadlo) zo vzdialenosti 20 cm. Povrch nie je po zaschnutí laku lepkavý, ale napriek tomu po zahriatí podložky zaistí perfektný prichytenie prvej vrstvy tlače ku sklu a zamedzí nežiaducim posunom či odtrhnutie v priebehu tlače. Po skončení tlače nechajte podložku vychladnúť pod 30 ° C a potom môžete hladko zložiť Váš výtlačok. Nie je potrebné žiadne väčšie sily, či použitia nástrojov - stupeň adhézia totiž závisí od teploty podložky. Výrobky z ABS sa vďaka zmršťovanie materiálu od podložky oddelí sami.

 

Výrobok je bez parfumácie. Pre ľahké odstránenie umyte podložku vodou.

Upozornenie: Nádoba je pod tlakom a jej obsah je horľavý! Pri práci presím dodržujte pokyny na etikete výrobku.

Použitie: Lak nastriekajte na podložku sa vzdialenosti 20 cm. Po zahriatí podložky, výtlačok bude prichytený ku sklu. Po dokončení tlače, nechajte podložku vychladnúť a môžete hladko zložiť Váš výtlačok.

Zloženie: ISOprePYL, ALKOHOL, MERHYAL, izobután, prePANE, VP / COPOLYMER, ALCOHOLDENAT. Tento predukt neobsahuje zložky ako PBT / vPvB.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nástroje a pomôcky
Hmotnosť: 0.4 kg
Objem: 400 ml

Použití a test 3D LAC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: