3DLAC plus

Kód: 1373
Neohodnotené
€13,70 / ks €11,42 bez DPH
dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
26.8.2024

Beztlaková varianta populárneho spreja 3DLAC. Objem 100 ml. 

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Beztlakový variant populárneho spreja 3DLAC. Objem 100 ml. Rozprašovač vystačí na viac ako 200 nástrekov podložky. Pri správne nanesenej prvej vrstve nie je nutné znovu aplikovať pred každým tlačou.

ŠPECIÁLNE Adhezívna SPREJ PRE 3D TLAČIARNE S väčšiu adhéziu BEZ PARFUMÁCIE

Nami odskúšané pre tieto materiály: PLA, PET, ABS, ASA, flexfill, wood a bronzefill, NGEN, XT a XT-CF20.

S jeho pomocou nebudete mať preblém tlačiť akýkoľvek materiál. So správne nanesenou vrstvou spreja nie je preblém po to tlači výtlačok odlepiť od podložky - je však nutné, aby podložka vychladla na izbovú teplotu.

3DLAC bol vyvinutý s poradenstvom chemických laboratórií s viac než 50-ročnou skúsenosťou. Jeho zloženie neobsahuje žiadne pridané aromatické látky (niektorým ľuďom dokonca príjemne vonia) a zdokonaľuje adhéziu výtlačku k tlačovej podložke.

Vzhľadom na charakteristiky nahrádza Kapton, lepidlá a ďalšie mnohokrát predražené alternatívy. Iste si ho tiež obľúbite pre menšie náklady a ľahšie použitie.

použitie:
Adhezívna sprej nastriekajte na podložku zo vzdialenosti 20 cm. Po zahriatí podložky bude výtlačok prichytený k tlačovej podlože. Po dokončení tlače nechajte podložku vychladnúť a následne môžete Váš výtlačok hladko zložiť.

zloženie:
ISOprePYL, ALKOHOL, MERHYAL, izobután, prePANE, VP / COPOLYMER, ALCOHOLDENAT. Tento predukt neobsahuje zložky ako PBT / vPvB.

Výrobky 3DLAC sú medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbené ako osvedčený prestriedok pre zvýšenie adhézie a nikdy na ne nebola uplatnená žiadna reklamácia, môžeme ich tak vyhlásiť za naozaj spoľahlivé.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástroje a pomôcky
Hmotnosť: 0.4 kg
Objem: 100 ml

Použití a test 3D LAC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: