MAGIGOO Pro PA Lepiaca tyčinka pre lepšiu adhéziu - nylon 50ml

Kód: MAGIGOOPA
Neohodnotené
Značka: Magigoo
€25,30 / ks €21,08 bez DPH
dodanie 4-5 týždňov
Môžeme doručiť do:
6.8.2024

Tekutý lepiaci prípravok zvyšujúci adhéziu podložky špeciálne pre polyamidy a ich deriváty (typicky rôzne Nylon vrátane nylónov s aditívami)

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

MAGIGOO je ľahko použiteľné tekuté "lepidlo" navrhnuté tak, aby vyriešilo Váš problém s priľnavosťou prvej vrstvy, čo je základným problémom v 3D tlače technológií FDM. Pri zlej priľnavosti sa tlač oddelí od samotnej tlačovej platformy. Dobrá adhézia prvej vrstvy je dôležitá, pretože táto vrstva tvorí základ pre celý zvyšok tlače. MAGIGOO bol špeciálne navrhnutý pre univerzálne použitie. Rovnako dobre teda funguje pre PLA, tak i ABS a ďalšie filamenty.

MAGIGOO Pro PA je špeciálne navrhnutý pre Nylon. Nová generácia adhezívneho prípravku pre tlač polyamidových plastov (typicky Nylon) a ich derivátov. Spoľahlivo udrží výtlačok počas a tlače a po ochladení podložky výtlačok sám odskočí.

MAGIGOO sa ľahko čistí vodou - čo je najbežnejší a najdostupnejší rozpúšťadlo. Po každom tlače ho možno vyčistiť pomocou navlhčenej handričky, čím zamedzíte nadbytočnému nahromadenie produktu MAGIGOO

MAGIGOO pomáha pri viachodinových výtlačkoch, kde naozaj veľmi záleží na tom, aby nedošlo k deformáciám a problémom s priľnavosťou a Vaša dlhá tlač bola v poriadku dokončená.

  • Pretrepte fľašu.
  • Naneste na požadovanú oblasť stlačením pružiny (aktivujte vnútorný ventil).
  • Tlačte podľa odporúčaní výrobcu filamentu / tlačiarne.
  • Nechajte vychladnúť a odstráňte. Výtlačok by mal sám odskočiť.
  • Čistenie - utrite vlhkou handričkou.

 

Ďalšie informácie:

Používanie

Pre väčšie výtlačky a filamenty s vysokou mierou zmrštenia sa odporúča okraj 20 mm. Pri nadmernej priľnavosti odporúčame navlhčiť tlačovú podložku malým množstvom vody a pomaly pod dielom pracovať. To by malo uľahčiť odstránenie.

  • Obsah: 50 ml

Vydrží viac ako 100 použití. Je rozpustný vo vode a preto sa ľahko čistí.

Návod na použitie:

1. Odstránenie tesniace fólie
Pred prvým použitím je nutné odstrániť koliesko z tesnenia, ktoré bránia vysychaniu a rozliatiu prípravku počas prepravy. Odskrutkujte kryt aplikátora a odstráňte tesniace fóliu.
2. Aplikácia výrobku
Aplikujte na tlačovú podložku súvislý tenký film, ktorý zaistí priľnavosť výtlačku k podložke. Akonáhle je výrobok aplikovaný, odporúča sa fľaša znovu uzavrieť tak, aby vnútorná kvapalina nevyschla, čo by mohlo spôsobiť zanesenie aplikátora.
3. Tlač modelu
Magigoo možné použiť pre 3D tlačiarne s vyhrievanou aj nevyhrievanou tlačovou podložkou.
4. Odstránenie modelu z podložky
Pri tlači je spojenie medzi materiálmi veľmi silné, akonáhle dôjde k ochladeniu na izbovú teplotu, možno výtlačok odobrať bez použitia násilia.
5. Očistenie podložky
Pri nerovnomernom rozložení zvyšku prípravku po tlači je vhodné podložku v mieste použitia utrieť vlhkou handričkou. Pre ďalšie tlač potom môžete naniesť novú vrstvu a nechať ju zaschnúť.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástroje a pomôcky
Hmotnosť: 0.1 kg
Objem: 50 ml
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: