Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

GLACE filament natural priehľadný 2,85 mm Smartfil 750 g

Kód: GLACE285SF75NL
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€40,58 / ks €33,82 bez DPH €54,11 / 1 kg
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.10.2020
GLACE tlačová struna natural - transparent like glass 2,85 mm Smartfil

Detailné informácie

Podrobný popis

SMARTFIL GLACE:

Termoplastický polymér, ktorého hlavnou zložkou je PVB (z tohto materiálu sa vyrábajú ochranné fólie na bezpečnostné sklá). Tento filament má lepšie mechanické vlastnosti ako ABS i PLA. Vyniká pre svoju zvýšenú rázovú odolnosť, je tiež flexibilný a nezmršťuje sa. Môžete tak vytlačiť diely veľkých rozmerov s vysokou kvalitou bez obáv z deformácií. Okrem toho ho môžete chemicky leštiť pomocou alkoholu. Vzniknú tak jedinečné kúsky s úplne hladkým povrchom a s vysokou priehľadnosťou, ktorým sa nevyrovná žiadny z doteraz ponúkaných filamentov.

Na docielenie úplne transparentného vzhľadu doporučujeme:

1 perimeter obvodová stena a model dutý. Výtlačok následne potrieť Isopropylalkoholom (nutný min 70% alkohol). Je možné ho vyhladiť aj alkoholovými výparmi (vaporizácia - pobodobne ako pri práci s Acetónom a ABS)alebo namočiť, ale len veľmi opatrne. Ak je model vystavený dlhšiemu kontaktu s alkoholom, mäkne a stráca svoje mechanické vlastnosti. 


Priemer: 2,85 mm (±0,03)
Pracovná teplota: 220-240°C
Teplota podložky: 50-100°C

Veľkosť balenia: M 750g
Veľké balenia XL 3,3kg, XXL 5,6kg, XXXL 8kg sú k dispozícii na objednávku s termínom dodania 2-6 týždňov.

Recyklovateľný. Môže prísť do styku s potravinami.

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálne
Hmotnosť: 1.1 kg
Priemer struny: 2,85 mm – 3 mm
Farba: natural
Hmotnosť materiálu: 0,75 kg
Pracovná teplota: 240±30°C
Odporúčaná teplota podložky: 70-100°C
Tolerancia/priemer: ±0,05 mm

GLACE - materiál, který lze zprůhlednit a povrchově leštit pomocí alkoholu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.