Práve ladíme naše nové stránky, aby boli pre vás prehľadnejšie. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v zobrazení.

3DXNANO

3DXNANO

 

3DXNANO ESD 

Ide o skupinu zvláštnych filamentov, ktoré používajú mnohostenné karbónové nanotrubice (CNT) pre získanie požadovaného stupňa elektrickej vodivosti a pri zachovaní základného materiálu. CNT sú neuveriteľne efektívny, zachovávajú pružnosť vlákna a poskytujú trvalú antistatickú ochranu dielov.

 

3DXNANO ESD ABS + CNT

teplota extrudéra: 220 - 240 ºC, teplota podložky: 100 - 110 ° C

Používa sa v exponovaných aplikáciách, ktoré vyžadujú ochranu pred elektrostatickým výbojom (ESD) a vysokú úroveň čistoty. Využíva sa napríklad pre kryty plošných spojov, prípravky pre montáž elektronických obvodov, antistatických materiálov do prašného prostredia, atď. Doporučený priemer trysky je (0.35) 0,4 mm a viac.

 

Materiál ESD / ABS máme aktuálne v našej ponuke od značky Fiberlogy, prezrieť a nakúpiť ho môžete tu.

 

 3DXNANO ESD PETG + CNT

teplota extrúdera: 230 - 250 ° C (max. 270 ºC), teplota podložky: 70 - 90 ºC (max. 100 ºC)

Používa sa tiež v exponovaných aplikáciách, ktoré vyžadujú ochranu pred elektrostatickým výbojom (ESD) a vysokú úroveň čistoty. Príklad použitia: HDD komponenty, príruby, prípravky, pneumatiky a konektory, dopravníky, senzory, meracie aplikácie, atď. Doporučený priemer trysky (0.35) 0.4mm a viac.

 

V našej ponuke nájdete antistatický materiál tu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie