Práve ladíme naše nové stránky, aby boli pre vás prehľadnejšie. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v zobrazení.

WOODFILL, TIMBERFILL

WOOD A TIMBERFILL

teplota tlače: 170 - 250 ºC

 Pre tých, ktorí by chceli vytvoriť objekt, ktorý vyzerá a vonia ako drevo je najlepší nápad použiť Wood alebo Timberfill vlákna. Toto vlákno obsahuje zmes recyklovaného dreva s viažucim polymérom. Časti vytlačené s týmto materiálom nevyzerajú ako typický 3D výtlačok vďaka svojej povahe dreva. Tlačový proces s týmto materiálom je veľmi podobný tomu s termoplastickými, ako je ABS a PLA. Avšak len s týmto materiálom sa dá dostať tento neopakovateľný drevený vzhľad. Pri tlači objektov s rozdielnou teplotou vzniknú rôzne farebné odtiene. Vyššia teplota znamená tmavší odtieň. Vytlačený objekt sa dá brúsiť a natierať. Je vyrobený z biologicky odbúrateľného materiálu na báze dreva.

 WOODFILL

teplota tlače: 190 - 210 ºC,

teplota podložky: 50 - 70 ºC

Špeciálna tlačové struna (filament) na báze PLA s prímesou dreva. Výhodami je, že nedochádza ku krúteniu objektu počas tlače, je ľahšie príprava tlačovej podložky a rýchlejšia a kvalitnejšia tlač.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie