Placka zelená I LOVE MY BED

Kód: PLACKAIL-GN
Neohodnotené
€1,10 / ks €0,92 bez DPH
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Odznak ako vtipný darček pre 3D tlačiarov

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

V našej ponuke je novinkou niekoľko motívov placiek s vtipnými textami pre všetkých nadšencov 3D tlače. Nakupovať môžete aj tričká s rovnakou tematikou.

Zadná strana je vybavená špendlíkom, ktorým odznak ľahko prichytíte na textil.

Priemer 44 mm

1 kus

Dodatočné parametre

Kategória: Placky
Hmotnosť: 0.001 kg
Farba: zelená
Motív: I LOVE MY BED

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Materialpro3D je obchodnou značkou brnenskej spoločnosti Solidify 3D, s.r.o., ktorá vznikla v súvislosti s otevorením rovnomenného e-shopu venovanému predeju materiálu do 3D tlačiarní a predajom vlastných produktov vytvorených pomocou 3D tlače. Značka Materialpro3D, má aj svoju prevádzkáreň v Brne, kde je možné ponúkané produkty zakúpiť.

Spoločnost Solidify 3D, s.r.o so sídlom v Brne sa aktívne zaoberá vývojom zariadení pre podporu 3D tlače pre priemyslovú výrobu a doplnkových zariadení. Dalšou náplňou je školiaca činnosť v oblasti 3D technologií - algoritimické modelovanie,  3D optická digitalizácia, modelovanie pre 3D tlač.

Společnost tiež sprostredkovává služby: optická digitalizácia objektov (3D skenovanie), reverzného inžinierstva, výroba dielov SLM technológiou (tlač z kovu), celofarebnej 3D tlače zo sádrokompozitného prášku a tlač technológiou SLS.