Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

PLA FIBERSILK filament modrý metalický 1,75mm Fiberlogy 850g

Kód: PLAFS175FB85MBE
Neohodnotené
Značka: Fiberlogy
€28,80 / ks €24 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
30.10.2020

Fiberlogy tlačová struna PLA metallic blue fiber silk, 1,75mm, 0,85kg metalický vzhľad

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlákno FIBERSILK METALLIC je výsledkom spoločného a trvalého úsilia tímu Fiberlogy. Ich cieľom bolo vytvoriť vysoko kvalitný produkt kombinujúci jedinečný vzhľad, vysokú odolnosť a jednoduchú tlač. FIBERSILK METALLIC spoločnosti Fiberlogy ponúka jedinečnú eleganciu vytvorených výtlačkov. Vyznačujú sa hodvábnym kovovým leskom, ktorý prináša všetky najmenšie detaily 3D modelu so všetkými jeho ohyby a krivkami. Jeho estetická hodnota ďalej umocnená bohatou paletou dostupných farieb. Fiberlogy prišla so širokým výberom žiarivých farieb pre každého užívateľa, aby našiel niečo, čo im vyhovuje. Kovová úprava uľahčuje skrytie hraníc medzi vrstvami, čím je celý tlač jednotnejšie a výraznejšie.

Okrem vizuálnej výhody oproti tradičným PLA je FIBERSILK METALLIC tiež odolnejšie. Vďaka adhéziu vrstiev môže brať ťažká zaťaženie bez praskania a potom sa vracia do svojho pôvodného tvaru. Vlákno je jednoduché a bezpečné pre tlač. Pre dosiahnutie najlepších efektov FIBERSILK METALLIC odporúčame nastaviť vysoký prietok počas tlače a znížiť rýchlosť tlače.

Hmotnosť struny: 0,85 kg

Tolerancia priemeru: +/- 0,02 mm
Tolerancia kruhovitosti: + 0,01 mm

Teplota tlače: 210°C - 230°C
Teplota podložky: 50°C - 70°C (vyhrievanie nie je nutné pre špeciálne typy podložiek alebo pri použití prostriedkov zvyšujúcich priľnavosť podložky; ako je lepidlo, Kaptonová páska, 3Dlac a ďalšie..)

• Uzatvorená komora: nevyžaduje sa
• Rýchlosť ventilátora: 80 - 100%
• Rýchlosť tlače: 35 - 60 mm/s
• Retrakcie: áno, 2 - 3 mm
• Raft: nevyžaduje sa

Dodatočné parametre

Kategória: PLA 1,75
Hmotnosť: 1.2 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: modrá
Hmotnosť materiálu: 0,85 kg
Pracovná teplota: 210-230°C
Odporúčaná teplota podložky: 0-70°C
Tolerancia/priemer: ±0,02 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Aj keď značka Fiberlogy vznikla len nedávno, dokázala se presadiť medzi špičky celého európského trhu. Vďaka svojmu prístupu získala firma ocenenie „Najlepší producent polských tlačových strún v roku 2016“ a „Nejlepšia nová polská spoločnosť 2016“.


Vo Fiberlogy neustále hľadajú nové riešenia a technológie a v prvom rade venujú pozornosť kvalite svojich výrobkov. Od výzkumu skúsených pracovníkov z Fiberlabu, cez výber surovín a testovanie až po konečné výsledky. Ich filamenty sú vyrábané špičkovými nemeckými strojmi s použitím kvalitných surovín pri prísnom dodržiavaní noriem, čo zabezpečuje vysokú kvalitu konečného produktu.


Tak sa podarilo vyrobiť struny s ojedinelými vlastnosťami, nadpriemernou toleranciou priemeru (+/- 0,02 mm) a oválnosti (+ 0,01 mm) vhodné pré všetky tlačiarne s FDM/FFM technológiou.