Čistiaci filament Smartfil natural 1,75mm 10 metrov

Kód: CLEAN175SF10NL
Neohodnotené
Značka: Smartfil
€4,17 / ks €3,48 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

CLEAN tlačová struna natural 1,75 mm 10 m Smartfil Pantone 1205 C

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

SMARTFIL CLEAN:

Čistiaca struna pomáha udržovať plynulý chod vašej 3D tlačiarne a zvyšuje životnosť extrúderu.

Použitím čistiacej struny pri zmene farby alebo typu materiálu zaistíte dokonalé odstránenie zvyškov usadených vnútri tlačovej hlavy.

Priemer: 1,75 mm (±0,03)
Pracovná teplota: 210°C
Teplota podložky: 0°C

Možno objednat v balení S 330g

 

Čistiace vlákno sa používa k vyčisteniu zvyškov vnútri extrúderu. Rovnako ako výmena oleja pro auto, je dôležitá tiež údržba extrúderu. Použitie čistiaceho vlákna tak predlžuje vek a funkčnosť extrúderov.

Použitie čistiaceho vlákna môže zabrániť upchatiu trysky v priebehu prechodu medzi vysokou a nízkou teplotou materiálu a je výborným pomocníkom pri čistení trysiek medzi použitím rôznych druhov filamentov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nástroje a pomôcky
Hmotnosť: 0.1 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: natural
Vlastnosť filamentu: čistiaci
Pracovná teplota: 210 ° C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Smart Materials 3D je španielský výrobca kvalitných tlačových strún disponujúci s najmodernejšími výrobnými technológiami.

Spoločnosť sídli v meste Alcalá la Real (Jaén) v Španielsku, kde vyvíja a vyrába sadu vlastných filamentov pre 3D tlačiarne pod značkou Smartfil. S rozvojom 3D tlače a jej rozširovania do bežného života sa koncom roku 2014 skupina miestnych podnikateľov rozhodla spustiť ambiciózny a vzrušujúci projekt, ponúknuť trhu vysoko kvalitné tlačové vlákna za veľmi priaznivú cenu.

Firma má od roku 1997 rozsiahle skúsenosti s polymérmi, čo predstavuje v oblasti výskumu a vývoja nových a inovatívnych tlačových vláken výhodu oproti konkurencii. Smart Materials 3D ponúka na trhu už dobre známe materiály ABS a PLA v krásnych netradičných farbách, ale i mnoho menej rozšírených materiálov ako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a ďalšie.

K dispozícii sú struny s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm na cievkach s hmotnosťou od 330 g až do 8 kg*! 

Firma Solidify 3D, s.r.o. je výhradným distribútorom  materiálu Smartfil pre Českú a Slovenskú republiku.

*Cievky vo veľkosti 3,3 kg -8 kg sú dostupné len na objednanie. V prípade záujmu o veľké balenie nás prosím kontaktuje na email: info@solidify3d.cz alebo tel:  +420 602 606 400, poprípade využite kontaktní formulár.