Upozornenie! Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že z dôvodu sťahovania celého skladu všetkých materiálov do 3D tlačiarní budú objednávky prijaté od štvrtka 13.5.2021 vybavené až v pondelok 17.5.2021. Ďakujeme za pochopenie. Tím materialpro3d.sk

BVOH filament 1,75 mm biely Verbatim 0,5 kg

Kód: BVOH175VE05WE
Novinka
Neohodnotené
Značka: Verbatim
€96,59 / ks €80,49 bez DPH €193,18 / 1 kg
Na objednanie CZ
Môžeme doručiť do:
27.5.2021
Verbatim tlačová podporná struna BVOH white, 1,75 mm, 500 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto 3D struna BVOH VERBATIM v bielej farbe zaručuje bezkonkurenčnú rýchlosť tlače modelov s podporou oproti bežne používaným PVA / PVOH filamentom.
 
BVOH alebo kopolymér butenediol vinylalkoholu je materiál pre ľahkú tlač so spoľahlivými vlastnosťami extrúzie, rýchlym tavením a vynikajúcou štruktúrou vrstiev. Takto navrhovatelia umožňujú realizáciu 3D modelov oveľa rýchlejšie a presnejšie. BVOH od VERBATIM je využívaný ako podporný materiál špeciálne pre tvarovo náročné komponenty FDM technológií. 3D tlač je optimalizovaná v kombinácii s materiálmi Verbatim ABS, PLA, PET, ale je samozrejme možné použitie s vláknami všetkých značiek. Tento materiál je citlivý na svetlo a UV žiarenie.

BVOH je rozpustný vo vode a k likvidácii tohoto materiálu je potrebná voda minimálne 20násobnej hmotnosti (tj. minimálne 20 ml vody na 1 g BVOH) s maximálnou hmotnosťou 2 kg BVOH za deň. Pri vyššej dennej spotrebe BVOH bude potrebná profesionálna ekologická úprava tekutého odpadu.

Každá cievka je dodávaná vo vákuovej obalovej súprave s vysúšacím vreckom na zachovanie svojich tlačových vlastností. Po otvorení odporúčame skladovať v suchom prostredí.

Hmotnosť cievky vrátane obalu je 0,75 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Podporné materiály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.99 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: biela
Hmotnosť materiálu: 0,5 kg
Pracovná teplota: 200 - 220°C
Odporúčaná teplota podložky: 50 - 60°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,07 mm
Tlačová rýchlosť: 30 mm/s

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Verbatim je celosvetovo známou a uznávanou značkou, ktorá sa predáva vo viac než 120 zemiach sveta. Ako súčasť skupiny Mitsubishi Chemical Group, jedného z predných svetových výrobcov plastov, využívá spoločnosť Verbatim rozsiahlych možností výskumu a vývoja, ktoré prinášajú nepočítané inovácie utvárajúce dnešný trh v technických oboroch a rozširujú tak neustále portfolium svojej značky o ďalšie oblasti, ako teraz o 3D tlač.

Tlačové struny od Verbatimu vynikají svojim kvalitným spracovaním a presnosťou. Je tak zabezpečené rovnomerné podávanie filamentu do tlačiarne a Vy tak môžete tlačiť bez obáv z chýb. 

Výrobca Verbatim ponúka struny klasické ako PLA, ABS a PETG na kilových cievkach, ale i špeciálne BVOH a PRIMALLOY na cievkach s hmotnosťou 500 gramov. To všetko s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm.