Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

NGEN_FLEX čierny odolný flexibilný filament 1,75mm ColorFabb 650g

Kód: FLEXNG175CF65BK
Neohodnotené
Značka: Fiberlogy
€43,39 / ks €36,16 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2020

ColorFabb flexi polotuhá tlačová struna black s vysokou odolnosťou voči chemikáliách a teplotám až do 121°C 0,65kg

Detailné informácie

Podrobný popis

NGen_flex je tvrdší flexibilný materiál s veľkou odolnosťou, dobrou tlačiteľnosť a krásnym lesklým povrchom. Tvrdosť výrobca uvádza Shore A 95 alebo tiež v stupnici Shore D 55. Výslednú pružnosť výtlačku možno tiež značne ovplyvniť nastavením Infill a voľbou vhodnej hrúbky steny modelu.

Špecifikácia:

Priemer filamentu: 1,75 mm s toleranciou ± 0,1 mm
Hmotnosť: 650g
Odporúčaná teplota tlače: 240-260 ° C
Odporúčaná rýchlosť tlače: 40-80 mm / s
Odporúčaná teplota dosky: 80 + ° C

NGen_FLEX je kvalitný materiál vhodný pre inžinierske aplikácie, ktoré vyžadujú vynikajúcu trvanlivosť, húževnatosť a veľkú priľnavosť medzi vrstvami.

To, v čom sa nGen_FLEX líši od ostatných polopružných materiálov, je veľká chemická odolnosť a odolnosť voči teplotám až do 121°C. Možno ho tiež vystaviť parnú sterilizáciu.

Pre lepšiu priľnavosť odporúčame použiť 3D lak prípadne iné prostriedky prostriedky zvyšujúce adhéziu. Ďalšie informácie o tlači materiáli nGen_FLEX možno nájsť: ngen-flex.colorFabb.com/how

Dodatočné parametre

Kategória: Tlačové struny - filamenty
Hmotnosť: 0.9 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: čierna
Hmotnosť materiálu: 0,65 kg
? Tvrdosť materiálu: 55 D, 95 A
Pracovná teplota: 220-240°C
Odporúčaná teplota podložky: > 80°C
Tolerancia/priemer: ±0,1 mm
Tvrdosť materiálu (Shore): 55 D / 95 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Aj keď značka Fiberlogy vznikla len nedávno, dokázala se presadiť medzi špičky celého európského trhu. Vďaka svojmu prístupu získala firma ocenenie „Najlepší producent polských tlačových strún v roku 2016“ a „Nejlepšia nová polská spoločnosť 2016“.


Vo Fiberlogy neustále hľadajú nové riešenia a technológie a v prvom rade venujú pozornosť kvalite svojich výrobkov. Od výzkumu skúsených pracovníkov z Fiberlabu, cez výber surovín a testovanie až po konečné výsledky. Ich filamenty sú vyrábané špičkovými nemeckými strojmi s použitím kvalitných surovín pri prísnom dodržiavaní noriem, čo zabezpečuje vysokú kvalitu konečného produktu.


Tak sa podarilo vyrobiť struny s ojedinelými vlastnosťami, nadpriemernou toleranciou priemeru (+/- 0,02 mm) a oválnosti (+ 0,01 mm) vhodné pré všetky tlačiarne s FDM/FFM technológiou.