PLA SILK Multicolor 1,75 mm ROSA 0,8 kg RAINBOW

Kód: PLAS175RO08MRW
Neohodnotené
€33,80 / ks €28,17 bez DPH €42,25 / 1 kg
Na objednanie EU
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Filament PLA Silk RAINBOW 1,75 mm od značky ROSA 3D. Krásne detaily a dúhový vzhľad.

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PLA Rainbow je unikátna zmes materiálov na báze PLA z niekoľkých plynulo sa meniacich farieb. Nezmršťuje sa a nie je cítiť.

PLA Silk MultiColour je unikátny rad vlákien na báze PLA Silk. Každá farebná verzia má jemné tónové prechody, ktoré sa harmonicky dopĺňajú.

Vlákna PLA Silk MultiColour majú 4 farebné prechody v cykle.

Séria Multicolor Silk sa okrem jedinečného vzhľadu vyznačuje aj jednoduchosťou potlače. Tlačí sa rovnakým nastavením ako klasické PLA (teplota trysky okolo 215 ° C), nevyžaduje uzavretú komoru a priľnavosť medzivrstvy je výborná. Tento filament bude perfektnou voľbou na začatie vášho dobrodružstva s 3D tlačou. Farebné prechody viditeľné na výtlačku závisia od veľkosti modelu a hustoty náplne.

Ďalšie dostupné farebné varianty:

PLA Rainbow Silk Fire od Rosa3D je viacfarebný filament v ohnivých odtieňoch: sýto červené, žiarivo oranžové, žlté a zlaté tóny. Má lesklý povrch, krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 5 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 170 g.

Multicolor Silk Pacific značky Rosa3D je viacfarebný filament v odtieňoch tmavo modrej, žiarivo oceľovo modrej a striebornej. Má lesklý povrch, krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 5 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 170 g.

PLA Multicolor Silk Moon od Rosa3D je viacfarebný filament v odtieňoch tmavo modrej čiernej, grafitu a mesačnej ocele. Má lesklý povrch, krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 7 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 120 g.

PLA Multicolor Silk Jungle značky Rosa3D je viacfarebný filament v odtieňoch šťavnatej zelenej a radostnej brazílskej žltej. Má lesklý povrch, krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 5 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 170 g.

PLA Multicolor Silk Frozen od Rosa3D je viacfarebný filament s jemnou arkticky modrou farbou rozjasnenou ľadom a mrazom. Má lesklý povrch, krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 7 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 120 g.

PLA Multicolor Silk Flower filament je viacfarebný filament v odtieňoch ružovej a jemnej fialovej. PLA Multicolor Silk Flower má lesklý povrch, preto krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800g obsahuje takmer 5 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 170 g.

Vlákno PLA Multicolor Silk Candy. Každá cievka obsahuje viacfarebný monofil v odtieňoch jemnej ružovej, modrej a saténovo bielej. PLA Multicolor Silk Candy má lesklý povrch, preto krásne odráža svetlo a dodáva potlačám vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800 g obsahuje cez 5 plných farebných cyklov. 1 farebný cyklus je 150 g.

UPOZORNENIE! Frekvencia a sled farebných prechodov je pevne daný pre danú výrobnú sériu. Jedna cievka teda môže začať v ľubovoľnom bode procesu, napr. jedna cievka môže začínať zlatú a ďalšiu zelenú. Rozdiely v odtieňoch sú povolené.

Dodatočné parametre

Kategória: Tlačové struny - filamenty
Hmotnosť: 1.2 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: multicolor, dúhová
Hmotnosť bez obalu: 0,8 kg
Pracovná teplota: 185 - 225°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 40 - 60°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: