ABS filament 1,75 mm zelený Verbatim 1 kg

Kód: ABS175VE1GN
Neohodnotené
Značka: Verbatim
€29,58 / ks €24,65 bez DPH €29,58 / 1 kg
dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
6.8.2024
Položka bola vypredaná…
Verbatim tlačová struna ABS, green, 1,75 mm, 1 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Táto 3D struna ABS VERBATIM v zelenej farbe zaručuje svojimi vynikajúcimi vlastnosťami zabezpečenie rovnomernosti podávania, stabilné výsledky 3D tlače a následnú opracovateľnosť (postprocessing).

ABS je kopolymerová zmes styrénu, akrylu a butadiénu. Tento materiál je veľmi odolný, nárazuvzdorný. Výtlačky majú lesklý vzhľad a hladký povrch bez viditeľných tlačových vrstiev, ktoré môžete chemicky leštit pomocou acetónu. K dosiahnutiu najlepších výsledkov je doporučená teplota tlače medzi 230 až 240 ° C a teplota tlačovej podložky 70°C.

Každá cievka je dodávaná vo vákuovej obalovej súprave s vysúšacím vreckom na zachovanie svojich tlačových vlastností. Po otvorení odporúčame skladovať znovu v suchom prostredí.

Hmotnosť cievky vrátane obalu je 1,4 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: ABS 1,75 mm
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: zelená
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Pracovná teplota: 200 – 240 ° C
Odporúčaná teplota podložky: 80 – 100°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Tlačová rýchlosť: 30 mm/s
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Verbatim je celosvetovo známou a uznávanou značkou, ktorá sa predáva vo viac než 120 zemiach sveta. Ako súčasť skupiny Mitsubishi Chemical Group, jedného z predných svetových výrobcov plastov, využívá spoločnosť Verbatim rozsiahlych možností výskumu a vývoja, ktoré prinášajú nepočítané inovácie utvárajúce dnešný trh v technických oboroch a rozširujú tak neustále portfolium svojej značky o ďalšie oblasti, ako teraz o 3D tlač.

Tlačové struny od Verbatimu vynikají svojim kvalitným spracovaním a presnosťou. Je tak zabezpečené rovnomerné podávanie filamentu do tlačiarne a Vy tak môžete tlačiť bez obáv z chýb. 

Výrobca Verbatim ponúka struny klasické ako PLA, ABS a PETG na kilových cievkach, ale i špeciálne BVOH a PRIMALLOY na cievkach s hmotnosťou 500 gramov. To všetko s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm.