Práve ladíme naše nové stránky, aby boli pre vás prehľadnejšie. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v zobrazení.

POZVÁNKA NA MSV V BRNE 7.-11.10.2019

MSV 7.-11.10. 2019 - PAVILÓN A1, STÁNOK 014

Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne je najvýznamnejší priemyselný veľtrh v strednej Európe nie ktorom nemôže chýbať ani naša spoločnosť Solidify 3D, s.r.o., ktorá vlastní e-shopy Materialpro3d.cz a Materialpro3D.sk.

Hlavnou témou tohtoročného MSV je Priemysel 4.0 a digitálna továreň, teda digitalizácia výroby, jeden z hlavných smerov inovačného procesu. Do tohto odboru do istej miery zapadá aj odvetvie aditívne výroby a 3D tlače. Technológia budú tento rok sústredené v pavilóne A1 (rotunde) hneď pri hlavnom vstupe do areálu výstaviska. Náš stánok nájdete uprostred haly. Pozývame Vás na návštevu veľtrhu a nášho stánku, kde Vám predstavíme novinky v technických materiáloch i 3D tlače. Tešíme sa na Vás.

Na medzinárodnom strojárskom veľtrhu predstavíme 3D tlačiarne firmy Photocentric, ktoré získavajú vo svete prestížne ocenenie v kategórii DLP 3D tlačiarní a novinku na trhu jednu z najväčších 3D tlačiarní DLP - Magna - s tlačovými parametrami 510x280x350mm.

Z materiálov pre 3D tlač najmä novinky a technické materiály značiek Smartfil a Inovatefil. K dispozícii budeme mať tiež vzorky materiálov týchto strún - magneticky detekovateľné, plněnéých karbónovým vláknom, antistatické, náteru odolné, certifikované pre styk s potravinami, UV stabilné a iné. Neváhajte si o ne povedať.

 Zakúpiť vstupenky môžete TU.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie