Indukčný snímač polohy CHE12-4NA-A710-5V
Kód: REIDA2
Neohodnotené
Trvalo vypredané
Položka bola vypredaná…
Inductive proximity Sensor 2mm Al/4mm Fe
Detailné informácie
Doprava zadarmo nad 200 Euro
Radi vám poradia naši špecialisti
Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku
Podrobný popis
Vďaka napájaciemu napätie 5V možno snímač pripojiť priamo miesto mechanického či optického senzora. V kombinácii s hliníkovým HeatBedem či kovovú tlačovú planžetou (s vhodným a správne nakonfigurovaným FW) ho možno použiť namiesto endstopu Z a zároveň pre automatický leveling a vyrovnanie motorov Z (nutné osadiť samostatné drivery motorov) u klasickej RepRap konštrukcie tlačiarne (2 motory na Z) .
Priemer senzoru - 12 mm
Stav výstupu - NO
Napájanie 5V DC
Detekcia na vzdialenosť cca 2mm u Al a 4mm u Fe