Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

PP filament prírodná SoftJet 2,90mm Filament PM 0,5kg

Kód: PP290PM05NL
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
€21,70 / ks €18,08 bez DPH €43,40 / 1 kg
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.1.2021
Ide o húževnatý materiál podobný gume. Priemer 2,90 mm. Tvrdosť Shore 41 D

Detailné informácie

Podrobný popis

SoftJet - PP (polypropylen): Materiál podobný ako RubberJet (alebo guma). Materiál sa vyznačuje veľmi dobrými mechanickými vlastnosťami a znesie vyššiu teplotu než materiál ABS alebo PLA (vyššie teploty mäknutia). Taktiež je odolný voči chemikáliám.

Dodatočné parametre

Kategória: FLEXI
Hmotnosť: 0.99 kg
Priemer struny: 2,85 mm – 3 mm
Farba: natural
Hmotnosť materiálu: 0,5 kg
Pracovná teplota: 250 - 270°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.