PET-G tlačová struna biela 1,75 mm 2 kg Filament PM

Kód: PETG175PM2WE
Akcia
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
–20 %
Tlačová struna, Plasty Mladeč, PET-G, 1,75 mm, white, 2 kg
–20 % €39,69 / ks €33,08 bez DPH €19,85 / 1 kg
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
12.6.2023
Tlačová struna, Plasty Mladeč, PET-G, 1,75 mm, white, 2 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

PET-G tlačová struna biela s priemerom 1,75mm je vhodná pre tlač na všetkých tlačiarňach (FDM) s vyhrievanou podložkou. Tlač z tohoto materiálu je ľahký a výsledný výtlačok je lesklý s príjemným farebným zafarbením. 2Kg balenie naviac uľahčí Vaše dlhšie tlače. Nie je treba tak často meniť cievky a samotná tlač je bez problematického napojenia. 

Tlačové struny českej značky Filament-PM (známej tiež pod označením Plasty Mladeč) patria medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto filamenty sú chránené dvojakým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je vysúšacie vrecúško, ktoré zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál.  K dispozícii sú v širokej palete farieb.

Ide o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. PETG je na rozdiel od iných materiálov viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým aj nízkým teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

Hmotnosť cievky vrátane obalu 2,8kg.

Vnútorný priemer cievky: 52mm, vonkajší 300mm, šírka cievky 107mm

Dodatočné parametre

Kategória: PET-G 1,75 mm
Hmotnosť: 3.1 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: biela
Hmotnosť materiálu: 2 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 60 - 80°C
Pracovná teplota: 220 -250°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.