PETG Blue 1,75mm 1 kg Fillamentum

Kód: PETG175FM1BE
Neohodnotené
Značka: Fillamentum
€33,80 / ks €28,17 bez DPH
Vypredané - nedostupné u výrobcu
Položka bola vypredaná…

Fillamentum modrá filament, 1,75 mm, 1kg struna 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlákno vyrobené z polyetylentereftalátglykolu (PETG) je vďaka vašim špecifickým vlastnostiam a ľahkému spracovaniu široce používané pre 3D tlač. PETG je ideálny materiál pre tlač praktických aplikácií.

Vlastnosti:

 • Nízke deformácie a smrštění
 • Skvělá přilnavost vrstev
 • Vysoká pevnosť a dobrá tvrdosť
 • Odolný proti deformácii
 • Teplotná odolnosť do 70 ° C
 • Uvolňují sa nízke výpary
 • Chemická odolnost proti vodě, kyselinám, zásadám a alkoholu
 • Průhlednost a lesk
 • Bezpečné aplikácie prichádzajúce do styku s potravinami podľa nařízení EU
 • Bezpečné pre aplikácie prichádzajúce do styku s potravinami podľa predpisov USA FDA (Úřad pre kontrolu potravin a léčivých přípravků) - všetky všetky odstíny PETG okrem „čiernych“ a „žltých“
 • Bezpečné použitie v elektrických a elektronických zariadeniach
 • Recyklovateľné a bez BPA a bez styrenu

Tlač: 
Odporúčaná teplota tlače: 235 - 255 ° C
Odporúčaná teplota vyhrievané podložky: 65 - 75 ° C

Použitie: vhodná pre výrobu funkčných prototypov a mechanicky namáhaných komponentov

Tento materiál je certifikovaný pre styk s potravinami (prohlášení o shodě je k dispozici na vyžádání).

Upozornění: Prohlášení o shodě deklarující bezpečnost kontaktu s potravinami se týká vlákna před jeho zpracováním 3D tiskem. Pro stanovení, že Váš výrobek splňuje požadavky na potraviny, musí být otestován finální výtisk. Testovanie prebieha podľa smernice za určitých podmienok použitia (napr. Teplota, doba styku, typ potraviny). Dizajn alebo spracovanie môže byť prepracované, že nebude smerodajné vyhovieť, čo znamená zodpovednosť Vy jako 3D tiskaře, který s materiálem manipuloval.

Dodatočné parametre

Kategória: PET-G 1,75 mm
Hmotnosť: 1.32 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: modrá
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Pracovná teplota: 235 - 255 °C
Odporúčaná teplota podložky: 65 - 75 °C
Tolerancia/priemer: ±0,05 mm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Fillamentum je značka kvalitných vlákien pre 3D tlač, ktoré vyvíja a vyrába firma Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. Táto spoločnosť sa nachádza sa v juhovýchodnej časti Českej republiky v meste Hulín, kde funguje už od roku 2011.
 
Vývoj tejto českej značky s celosvetovým ohlasom zaisťujú odborníci z odboru plastikárenstva s viac ako 15 rokmi skúseností. Zameriavajú sa na záruku kvality a prináša nové trendy a materiály.
V ich ponuke nájdete:
 
Viac ako 40 odtieňov najpredávanejšieho materiálu, čím je PLA. Premium PLA prináša slávne odtiene Vertigo Grey a Vertigo Galaxy. Pre pozornosť je nevyhnutné spomenúť materiál Crystal Clear PLA, ktorý sa vyznačuje pre PLA nezvyčajne vysokú priesvitnosťou.
 
Fillamentum ponúka tiež 18 farieb vysoko kvalitného ABS a 4 odtiene filamentu WOOD s dreveným vzhľadom, ktorý je obohatený o reálne drevené piliny.
 
Pre náročnejších zákazníkov sú v ponuke tiež technické materiály ako nylon, pružný materiál Flexfill (o dvoch stupňoch tvrdosti - Shore 98A a mäkšie 92A) alebo filament ASA, ktorý je vhodný pre vonkajšiu tlač. Ten je ponúkaný v 8 farbách.
 
Ohlasy od verejnosti prichádza tiež na technický materiál CPE, ktorý je novým trendom v 3D tlači. Oproti PETG je veľmi odolný a pritom sa veľmi dobre tlačí. Materiál CPE je dodávaný firmou Fillamentum v 10 farbách.
 
Ich špecialisti vyvíja veľké úsilie, aby mohli na trh prinášať nové materiály a aby tak uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov nielen v hobby odvetví, ale aj v priemyselnom prostredí.
 
 Fillamentum, je záruka kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť!