Upozornenie! Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že z dôvodu sťahovania celého skladu všetkých materiálov do 3D tlačiarní budú objednávky prijaté od štvrtka 13.5.2021 vybavené až v pondelok 17.5.2021. Ďakujeme za pochopenie. Tím materialpro3d.sk

PETG filament Stardust Blue 1,75 mm Spectrum 1 kg

Kód: PETG175SP1SBE
Neohodnotené
Značka: Spectrum
€24,90 / ks €20,75 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2021

Filament Spectrum PETG 1,75mm modrý s trblietkami 1 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

PET-G je polyethylenový termoplastický polyester. Je to nejběžnější termoplastická polymerní pryskyřice ze skupiny polyesterů a používá se ve vláknech pro oděvy, nádobách na kapaliny a potraviny, tvarování za tepla pro výrobu a v kombinaci se skelnými vlákny pro technické pryskyřice. PET-G je ideální materiál pro výrobu transparentních obalů a dalších výrobků vyžadujících relativně vysokou pevnost, rázovou houževnatost a transparentnost.

Se Spectrum PET-G získá váš 3D model:

- odolnost proti poškrábání
- trvanlivost a stabilita výtisku
- vysoká teplotní odolnost

Výhody PET-G:

- vysoká transparentnost
- hydrofobní
- tisk je bez zápachu
- velmi trvanlivý a kvalitní výtisk
- při tenkostěnných objektech mírná flexibilita výtisku

Vlákno je navinuto na průhledné cívce, na níž naleznete informace o typu materiálu, průměru struny a doporučené teplotě tisku. Vlákno je vakuově baleno s absorbérem vlhkosti. Návod k použití je uvnitř originálního balení firmy Spectrum Filaments.

Dodatočné parametre

Kategória: PET-G 1,75 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.6 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: s trblietkami, modrá
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 0 - 60°C
Pracovná teplota: 200 - 220°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Spectrum Group sro so sídlom  pri Varšave bola založená koncom mája 2015. Spoločnosť začala činnosť súvisiacu s výrobou spotrebného materiálu pre 3D tlačiarne pracujúci v technológii FFF / FDM pod značkou Spectrum Filaments.

Spectrum Group je rodinná firma, ktorá je pripravená reagovať na požiadavky zákazníkov a zároveň ponúkať výrobnej kapacity jedného z najväčších výrobcov v Poľsku. Hlavným cieľom spoločnosti je ponuka vysoko kvalitných produktov pri zachovaní atraktívnych cien a stálej dostupnosti.

V roku 2017 bola táto spoločnosť ocenená čestným titulom SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA.

SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA je ocenením pre zákazníkov orientovanej spoločnosti zameranej na spoločenskú zodpovednosť, profesionalitu v obchodnej činnosti a vysokú kvalitu ponúkaných produktov a služieb.

Produkty Spectrum Filaments sú vysoko kvalitné materiály, ktoré umožňujú každému užívateľovi objaviť plný potenciál 3D tlače a prenášať aj najrozmanitejšie projekt do reálneho sveta. Rôzne materiály a rozmanitosť farieb nie sú jedinými výhodami značky Spectrum.

Vylepšená kvalita materiálu a pozornosť venovaná detailom vo výrobnom procese umožňujú, aby si vlákna Spectrum dlhodobo udržiavala sýte farby, "spolupracovali" s užívateľom a uľahčovali prácu s 3D tlačiarňou.

Najvyššia kvalita surovín a moderné výrobné linka vybavená neštandardnými riešeniami umožňujú získať vybranú farbu a zároveň zachovať dôležité mechanické vlastnosti daného typu vlákna. Dôležitým faktorom procesu vytvárania vlákien značky Spectrum sú prísne testy, ktoré predchádzajú ich uvedenia na trh.