PLA filament 1,75 mm cierny Verbatim 1 kg

Kód: PLA175VE1BK
Neohodnotené
Značka: Verbatim
€23,20 / ks €19,33 bez DPH €23,20 / 1 kg
Na objednanie CZ
Môžeme doručiť do:
27.9.2021
Verbatim tlačová struna PLA, black, 1,75 mm, 1 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto 3D struna PLA od spoločnosti VERBATIM v čiernej farbe zaručuje svojimi vynikajúcimi vlastnosťami zabezpečenie rovnomernosti podávania, stabilné výsledky 3D tlače a následnú opracovateľnosť (postprocessing).

PLA je bioplastický materiál vyrobený z polymliečnych kyselín na báze prírodných kukuričných vlákien. Neobsahuje ťažké kovy, ftaláty ani BPA a je úplne biologicky odbúrateľný. Napriek svojmu prírodnému pôvodu suroviny výtlačky z PLA vykazujú vynikajúce tlačové vlastnosti. Tlač z PLA je veľmi jednoduchá, nevyžaduje vyhrievanú tlačovú podložku, nie je náchylný k deformácii ako iné bežne používané vlákna a výsledný výtlačok odolá dlhodobo teplotám až 58°C.

Každá cievka je dodávaná vo vákuovej obalovej súprave s vysúšacím vreckom na zachovanie svojich tlačových vlastností. Po otvorení odporúčame skladovať v suchom prostredí.

Hmotnosť cievky vrátane obalu je 1,4 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: PLA 1,75
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: čierna
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Pracovná teplota: 200 – 220 ° C
Odporúčaná teplota podložky: 50 - 60°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,03 mm
Tlačová rýchlosť: 30 mm/s

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Verbatim je celosvetovo známou a uznávanou značkou, ktorá sa predáva vo viac než 120 zemiach sveta. Ako súčasť skupiny Mitsubishi Chemical Group, jedného z predných svetových výrobcov plastov, využívá spoločnosť Verbatim rozsiahlych možností výskumu a vývoja, ktoré prinášajú nepočítané inovácie utvárajúce dnešný trh v technických oboroch a rozširujú tak neustále portfolium svojej značky o ďalšie oblasti, ako teraz o 3D tlač.

Tlačové struny od Verbatimu vynikají svojim kvalitným spracovaním a presnosťou. Je tak zabezpečené rovnomerné podávanie filamentu do tlačiarne a Vy tak môžete tlačiť bez obáv z chýb. 

Výrobca Verbatim ponúka struny klasické ako PLA, ABS a PETG na kilových cievkach, ale i špeciálne BVOH a PRIMALLOY na cievkach s hmotnosťou 500 gramov. To všetko s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm.