PLA tlačová struna mramor tmavý 1,75 mm 0,5kg Filament PM

Kód: PLA175PM05MED
Neohodnotené
Značka: Filament-PM
€22,60 / ks €18,83 bez DPH €45,20 / 1 kg
dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
5.6.2024
Tlačová struna, Plasty Mladeč, PLA, 1,75mm, MarbleJet dark, 0.5 kg

Detailné informácie

Doprava zadarmo nad 200 Euro

Radi vám poradia naši špecialisti

Veľa informácií na naše blogu alebo v materiálovom slovníku

Podrobný popis

Materiál s čiastočkami pigmentu. Výtlačky potom pripomínajú kameň.

Tlačové struny českej značky Filament PM, ktorá spadá pod firmu Plasty Mladeč, patria medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto struny sú chránené dvojakým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je pribalené vysúšacie vrecúško, ktoré zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál.  

PLA je najuniverzálnejším materiálom pre technológiu tlače FDM, vhodným i pre tlač veľkých predmetov. Je najpoužívanejším materiálom pre 3D tlač bez nutnosti vyhrievať tlačovú podložku. Pre skladovanie doporučujeme zabezpečiť suché prostredie.  Pri nevhodnom skladovaní vo vlhkom prostredí pohlcuje vlhkosť, čo sa prejavuje ako bublinky na povrchu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: PLA 1,75
Hmotnosť: 0.99 kg
Priemer struny: 1,75 mm
Farba: mramor, sivá
Hmotnosť materiálu: 0,5 kg
Tolerancia/priemer: +/- 0,05 mm
Odporúčaná teplota podložky: 0 - 60°C
Pracovná teplota: 200 - 220°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tlačové struny  - filamenty PM sa vyrábajú v stredisku Plasty Mladeč Zemědělského družstva Haňovice od roku 2013. Tlačové struny sú kvalitné a veľmi obľúbené u majiteľov Reprap tlačiarní, najmä materiál PLA. 

Výrobca sa neustále zdokonaľuje v technologii výroby, ale aj vo vyhovení potrieb zákazníkov. Teraz vyrába struny v dvoch základných priemeroch a to 1,75 mm a 2,9 mm. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb a kontrola akosti strún.

Ak máte záujem o tlačiarenskú strunu od výrobcu Mladeč a nevyhovuje Vám farba, kontaktujte nás. Aj také požiadavky vieme riešiť.