Eshop naďalej príjma objednávky a bude odosielať tovar bez zbytočného odkladu. Dočasne pozastavená možnosť platby dobierkou (pre zákaz platiť kuriérom hotovosťou a zlou vybavenosťou platobných terminálov vo výdajných miestach Zásielkovne. Opatrenia sú dočasné. Ďakujeme za pochopenie.

PLA filament 2,85 mm modrý Verbatim 1 kg

Kód: PLA285VE1BE
Neohodnotené
Značka: Verbatim
€23 / ks €19,17 bez DPH €23 / 1 kg
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.10.2020
Verbatim tlačová struna PLA, blue, 2,85 mm, 1 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Tato 3D struna PLA od společnosti VERBATIM v modré barvě vám díky svým skvělým vlastnostem zajistí stejnoměrnost podávání, stabilní výsledky 3D tisku i následnou opracovatelnost (postprocessing).

PLA je bioplastický materiál vyrobený z kyseliny polymléčné na bázi přírodních kukuřičných vláken. Neobsahuje těžké kovy, ftaláty ani BPA a je plně biologicky odbouratelný. Přes svůj přírodní původ surovin výtisk z PLA vykazuje skvělé tiskové vlastnosti. Tisk z PLA je velmi snadný, nevyžaduje vyhřívanou tiskovou podložku, není náchylný k deformacím jako jiné běžně používané filamenty a výsledný výtisk odolá dlouhodobě teplotám až 58°C. 

Každá cívka je dodávána ve vakuovém balení s vysoušecím sáčkem pro zachování svých tiskových vlastností. Pro otevření doporučujeme skladovat opět v suchém prostředí.

Hmotnost cívky včetně obalu je 1,4 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: PLA 2,85 - 3 mm
Hmotnosť: 1.5 kg
Priemer struny: 2,85 mm – 3 mm
Farba: modrá
Hmotnosť materiálu: 1 kg
Pracovná teplota: 200 – 220 ° C
Odporúčaná teplota podložky: 50 - 60°C
Tolerancia/priemer: +/- 0,03 mm
Tlačová rýchlosť: 30 mm/s

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Verbatim je celosvetovo známou a uznávanou značkou, ktorá sa predáva vo viac než 120 zemiach sveta. Ako súčasť skupiny Mitsubishi Chemical Group, jedného z predných svetových výrobcov plastov, využívá spoločnosť Verbatim rozsiahlych možností výskumu a vývoja, ktoré prinášajú nepočítané inovácie utvárajúce dnešný trh v technických oboroch a rozširujú tak neustále portfolium svojej značky o ďalšie oblasti, ako teraz o 3D tlač.

Tlačové struny od Verbatimu vynikají svojim kvalitným spracovaním a presnosťou. Je tak zabezpečené rovnomerné podávanie filamentu do tlačiarne a Vy tak môžete tlačiť bez obáv z chýb. 

Výrobca Verbatim ponúka struny klasické ako PLA, ABS a PETG na kilových cievkach, ale i špeciálne BVOH a PRIMALLOY na cievkach s hmotnosťou 500 gramov. To všetko s priemerom 1,75 mm a 2,85 mm.